Rozhazovační sportovci


Jejich příjmy se pohybují v miliónech korun. Mají domy, auta, zajištěnou rodinu. Tak proč si nepořídit něco originálního. Co třeba tygry nebo vlastní bankomat.

1. Mike Tyson a jeho nevšední čtyřnozí miláčci

Teto bývalý boxer se rozhodl si pořídit vskutku nevšední domácí mazlíčky – párek tygrů. 140 tisíc dolarů zaplatil jen za jejich přepravu do svého honosného sídla. Každý měsíc jej jejich “údržba” přišla na 4 tisíce dolarů. Žádný div, že zbankrotoval.

 

 

2. Vice Young nerad sdílí letadlo

Cestování letadlem může být někdy doslova noční můrou. Chrápající soused či plačící děti na palubě? Hrůza. Tento hráč amerického fotbalu se nejspíš obával toho samého, a tak se rozhodl skoupit všechna místa na palubě komerčního letu. Levnější by nejspíš bylo zaplatit si let soukromým letadlem. Další nemalé peníze utrácel za striptýzové kluby. Není se čemu divit, že musel vyhlásit osobní bankrot.

3. Novak Djokovic miluje oslí sýr

Tento srbský tenista je velkým milovníkem sýrů. Ne však jen tak ledajakých, které si můžete koupit v každém supermarketu. On miluje oslí sýr. Ano, čtete správně. Pokud jste o tomto druhu sýra ještě neslyšeli, nejspíš to bude tím, je není příliš obvyklý a hlavně velmi drahý. Za půl kila zaplatíte 3 tisíce dolarů. Drahá pochoutka, co myslíte? A protože zřejmě nechtěl, aby jej ještě někdo jedl, Djokovic se rozhodl skoupit celou zásobu oslího sýru.

 

 

4. Deshawn Stevenson vyřešil, jak neplatit bankovní poplatky

Utíkat do banky či do nejbližšího bankomatu, a utrácet za zbytečné poplatky, nejspíš tohoto amerického profesionálního hráče basketbalu natolik unavovalo, že se rozhodl si pořídit bankomat přímo domů. To ho vyšlo na 2500 dolarů. Ale hlavní je, že ušetřil čas. 
 

zdroj foto: flickr.com/Marianne Bevis

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: celebrity

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |