Sportautor: redakce Menzone.cz

Snowkiting - nová dimenze lyžování a snowboardingu

Už vás nebaví stání u lyžařských vleků? Nemůžete vystát přeplněné sjezdovky? Zkuste snowkiting! My jsme ho vyzkoušeli se všemi krásami: svobodou, adrenalinem, rychlostí i výškou.  

Jak se hraje - Texas Hold´em poker

Texas Hold´em patří k jedné z nejoblíbenějších verzí pokeru na světě. Ať už jste začátečník anebo zkušený pokerový hráč, Texas Hold'em pro vás bude jistě napínavý žážitek. Cílem hry je v Texas Hold´emu sestavit co nejlepší výherní kombinaci pěti karet složenou z libovolných celkem sedmi karet…

Poker - Výherní kombinace

Znát výherní kombinace v pokeru je jednou z naprosto základních znalostí k tomu, abyste se mohli do hraní této oblíbené karetní hry pustit. Kdybyste neznal výherní kombinace, nevíte, zda-li máte šanci vyhrát nebo ne. My si představíme výherní kombinace od nejsilnější po nejslabší. 

Golf - Skórování

Každá jamka na hřišti má svůj par, tedy počet ran, na které by měl jamku absolvovat profesionál nebo hráč s handicapem 0. Součet par všech osmnácti jamek dává celkový par hřiště - obvykle 72. To znamená, že hráč s handicapem 0 by měl zahrát v dlouhodobém průměru 72 ran, aby dostál své hráčské…

Red Bull X-Fighters Polsko - VIDEO

Propásli jste letošní závod Red Bull X-Fighters v Polsku? Tak se podívejte na kompletní video ze závodu.

Golf - správné držení hole

Grip je nepochybně základem dobrého švihu a každý kvalitní golfista, který má špatné držení, dříve nebo později bude mít se svou hrou problémy. Držení je jediný kontakt, který má hráč s golfovou holí. To znamená, že mu musí být věnována velká pozornost.  

Poker slovník - než začnete hrát

Poker je jedou z nejoblíbenějších karetních her na světě, pomalu a jistě se zabydluje i v české kotlině a čím dál více Čechů propadá této skvělé hře. Ve světě se pokerem dají vydělat miliony. Pokud byste si chtěli taky trochu ukrojit nebo si zahrát jen tak pro zábavu, bylo by dobré zvládnout…

Golf vám může prodloužit život

Golf sice zrovna nepatří mezi kondičně náročné sporty, ale evidentně má hra na zeleném trávníku pozitivní vliv na zdraví sportovců. Panové, je čas zase vyrazit na golf!  

NHL Richard Zednik s proříznutým hrdlem - VIDEO

Hokej dokáže být někdy velmi nebezpečný, dokonce tak nebezpečný, že jde o život. Přesvědčil se o tom i slovenský hokejista Richard Zedník, který byl nešťastnou náhodou zasažen bruslí do krku a málem vykrvácel. Naštěstí vše dopadlo dobře.  

Nehoda profi skatera - VIDEO

Profi skater na X-Games nezvládl brutální skok a upadl. 

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |