Sex s ex má svá pozitiva i zápory


Rozešli jste se s vaší přítelkyní, která vás však stále přitahuje a vy byste jí tak rádi získali zpátky alespoň na jednu noc? Jestliže se k tomuto kroku odhodláte, tak je potřeba vše provést v klidu a s chladnou hlavou a nikoliv z toho důvodu, že se zrovna nudíte a přepadne vás na okamžik smutek. Pro zájemce o navázání nového vztahu s expřítelkyní přinášíme článek, ve kterém je pár tipů jak na to.

Chovejte se přirozeně

Je to totiž asi to nejlepší, co můžete udělat. Jestliže jste měli dlouhodobý vztah, tak vás vaše přítelkyně zná velice dobře a bude jí naprosto jasné, že jste se za tu krátkou dobu nijak výrazně změnit nemohli. Vymýšlení různých pohádek či jiných fascinujících příběhů, které by vyzdvihly vaší osobnost, si tedy raději nechte pro ty, které vás ještě neznají.

Jde vám pouze o sex?

Navazovat nový vztah s vaší přítelkyní můžete za různými účely. Ať již proto, že chcete zpět společný život nebo že byste si chtěli pouze užít a ještě nejste připraveni na nový vztah s nějakou jinou partnerkou. Pokud patříte mezi druhý případ, tak sex s ex přináší své výhody, ale i nevýhody. Nehledáte nový vztah, víte co od protějšku očekávat či si pouze nezávazně užijete. Jenže u žen (a někdy i mužů) často vzniká problém, že když se s někým vyspí, tak se do něj následně zamilují a již jim nevadí nenávist k dotyčné osobě, kterou ještě několik hodin nazpět pociťovaly. Z nezávazného sexu se tak může snadno stát začátek nový vztahu.

Zadaná expřítelkyně

Další, a již poměrně velké komplikace mohou nastat, když si vaše expartnerka stihla najít náhradu. Pro ní tak vyvstává dilema komu ze svých nápadníků dát přednost. Jestli někomu, s kým se již alespoň jednou z nejrůznějších důvodů rozešla, či naopak čerstvému kusu, který ještě nestihla prozkoumat. Každopádně jestli se mezi vámi něco stane, tak k vám pořád projevuje nějaké city a je pouze na vás, zdali pro vás bude vyhovující vztah, v němž se bude nacházet někdo třetí.

Co je zakázano řešit

Jestliže chcete s vaší ex partnerkou navázat nový vztah, ať již na jakékoliv úrovni, tak je přísně zakázáno řešit některá konkrétní témata. Velice citlivé okruhy jsou například ty, o kterých jste se často hádali. Úplně nejhorší je však řešit váš rozchod a jeho důvody, což minimálně velice znepříjemní konverzaci oběma stranám. A stejně se nic nevyřeší.

Co lze očekávat

Nakonec se sami sebe zeptejte, co od takového vztahu očekáváte. Sex sice zažene veškeré negativní napětí mezi vámi a vaším ženským protějškem, jenže to může být pouze na přechodnou dobu, než vše vypukne znovu. Samozřejmě, jestliže budete chtít, tak i již ztracený vztah lze obnovit, ale jde hlavně o komunikaci a řešení problémů. Bez toho vám to v posteli bude moci šlapat lépe než kdykoliv jindy, ale vše okolo může být pouze horší a horší.

Zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: rande

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |