Hledáte zajímavou práci a nestydíte se? Můžete uklízet nahatý


Nebaví vás současná práce, jste nezaměstnaný nebo jste odvážlivec, který jde do všeho? Můžete zkusit neobvyklou profesi, se kterou zkouší štěstí šestadvacetiletý Daniel Aitken z britského Brightonu. A docela se mu daří. Živí se jako nahý uklizeč. Nejenže má mraky kšeftů ale ještě nestíhá dávat rozhovory do nejrůznějích médií. Všechno to začalo jako legrace. Mladý zedník přemýšlel, a pak si řekl, že to zkrátka zkusí. Přišel do domu prvního klienta, svlékl se a uklidil. Živnost se mohla začít rozjíždět. Nabídky se mu totiž jenom hrnou. Vypadá to, že našel díru na trhu. Klienty nejsou jen ženy, ale i muži. Většinou ho po bytě doprovázejí a rozmlouvají s ním. A kolik se za úklid v Adamově rouše platí? Více než 1200 korun za hodinu.

Daniel má výhodu v tom, že se absolutně nestydí. I když ho zájem médií překvapil, rozhodně jím netrpí. Libuje si, že je ve všech možných zpravodajstvích na světě. Svoji živnost spravuje přes sociální sítě.

Zvláštní podnikatelský záměr ho napadl při rozhovoru s tetou. Bavili se o bizarních způsobech, jak vydělat peníze. S podivným zamstnáním má své zkušenosti. Stále totiž ještě pracuje jako dotykový terapeut. Dostává peníze od lidí, co se chtějí pomazlit. A opět se na něj obracejí jak muži tak i ženy. A jeho plány do budoucna? Mazlící kavárna.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |