Nákup nové nebo repasované multifunkční tiskárny?


Přemýšlíte nad otázkou, zda je lepší pořídit novou tiskárnu nebo zda oslovit bazar tiskáren a vybrat si zde repasovanou multifunkční tiskárnu? Pokusíme se vám přiblížit výhody obou variant.

Kdy sáhnout po nové tiskárně

Úplně nové zařízení v podobě multifunkční tiskárny schopné skenovat, kopírovat a tisknout se může velmi prodražit. Zvlášť, pokud máte v plánu tisknout často. Nejen, že vstupní investice na nákup nové tiskárny je poměrně vysoká, ale následné doplňování spotřebního materiálu, případně servis tiskárny se také promítne do dalších nákladů spojených s provozem zařízení.

Pokud tedy nemáte v úmyslu šetřit a chcete si dopřát nejnovější novinky na trhu, je nákup nové tiskárny dobrým řešením.

Proč se vyplatí nákup použité tiskárny

Udržet ekonomický rozpočet firmy na uzdě není snadné a právě nákup použité multifunkční tiskárny je jedním ze způsobů, jak ušetřit. Bazar tiskáren, který provozuje společnost Tomados, garantuje nabídku spolehlivých zařízení, která vám mohou sloužit stejně dobře jako nové multifunkce.

Repasované multifunkční tiskárny ve většině případů pocházejí z firem nebo úřadů, které obnovují techniku po skončení leasingu nebo v případě, že jim skončila doba pronájmu tiskáren. Prostřednictvím bazaru tiskáren pak můžete značkovou multifunkční tiskárnu získat za velmi výhodnou cenu. Tiskárny procházejí důkladnou kontrolou zkušených techniků a k vám se tak dostane zařízení, které je plně funkční a připravené k dalšímu provozu. Mnohdy jde o tiskárny nejnovějších modelových řad, které byste jinak pořizovali za řádově vyšší ceny.

Při nákupu v bazaru tiskáren vás čeká řada výhod:

  • nižší investice do nákupu
  • výběr z prověřených značek a produktů, které jsou odzkoušené a prodejce vám přesně řekne, jak která tiskárna funguje
  • při nákupu znáte stav počítadel
  •  
  • Můžete využít pronájem tiskáren (tento způsob využití multifunkčních tiskáren vám může ušetřit až 50 % nákladů spojených s tiskem). Svou úsporu si můžete spočítat zde.

Využijte výhodný nákup v bazaru tiskáren a ušetřené náklady můžete investovat do dalších potřebných věcí.

Mohlo by Vás zajímat: Zanedbávat servis tiskáren se nevyplácí. Jak se vyhnout katastrofě?

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: Placená inzerce

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |