Převlékají se za psy, ale ne kvůli maškarnímu bálu


Převlékají se za psy, ale ne kvůli maškarnímu bálu

Zdroj: youtube.com

Sedni, lehni, přines. Příkazy, které obvykle křičíte na svého psa. Co když se ale nějaký člověk cítí být psem? Bláznivé? Ani trochu. Hodně lidí v tom jede. V čem přesně? Dogplay, někdy též pupplay, je varianta obscénních erotických her, kde minimálně jeden z účastníků představuje roli psa a další je jeho pánem.

Člověčí pejskové se obvykle scházejí doma nebo v nějakých uzavřených klubech. Hloubka hry může být různá dle dohody partnerů od lehkého naznačení, kdy jde spíše o zpestření sexuálních hrátek, přes věrné ztvárnění všech vlastností psa, kdy už se jedná o fetiš s danými pravidly spadající do kategorie BDSM, až v některých případech po životní styl, kdy člověk znázorňující psa svou roli téměř neopouští.

"V kleci. Tak přesně tak si připadám už řadu let. Není to tím, že mám rád puppy play, ale částečně to s tím souvisí. Psí duše je ve mně schovaná delší dobu, ale teprve před 3 lety jsem ji pustil z okovů do mé mysli. V tu stejnou dobu nastal i první problém, konflikt s mým lidským já, které to bralo jako své výsostné území," píše ve své zpovědi jeden z uživatelů webu jsem-pes.cz. V zahraničí jsou tyto komunity poměrně rozšířené. I u nás už se příznivci dogplay scházejí a sdružují v klubech.

V dogplay se nemusí jednat pouze o napodobování psů, ale obecně o napodobování psovitých šelem. Mimo různých ras psů jsou napodobovány především vlci a lišky. Účastník znázorňující psa si obvykle druh a rasu vybírá sám podle povahy, která je mu nejbližší.Ke hře jsou nezbytné doplňky.

Nejběžnější z nich je obojek s vodítkem. U trvalejších vztahů je používán kovový obojek, připomínající spíše šperk, aby nevzbuzoval na veřejnosti nežádoucí pozornost. Obojek většinou vybírá pán.

Další pomůcky mají obvykle za cíl co nejvíce přiblížit psa skutečnému zvířeti. Používají se tedy různé běžné pomůcky jako vodítko, umělé kosti, misky na vodu a na žrádlo, aportovací hračky, klece, dečky, náhubky a tak dále. Využívají se i kožené packy - návleky na dlaně, nákoleníky pro pohodlnější lezení po kolenou, kožené či latexové kukly připomínající hlavu psa,   roubíky, aby pes nemohl mluvit, návleky na penis, aby vzhledem připomínal psí, umělé ocasy.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |