Nejlepší sexuální polohy pro muže s malým penisem


Příroda Vás příliš neobdařila? To ovšem rozhodně není důvod k panice. Jak se říká, i s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo. A víte proč? Nejvíce nervových zakončení je v ženské vagíně umístěno u vchodu do pochvy. To znamená, že délka penisu není rozhodující. Šikovný muž dokáže i s menším nádobíčkem dovést ženu k orgasmu. Jaké polohy jsou tedy pro tyto muže nejlepší?

Rozhodně jsou to polohy, kdy má muž přímý přístup k vagíně a neztrácí tedy nedostatečné centimetry. Pokud váš penis není výrazný ani svým průměrem, lepší pro vás budou polohy, kdy má žena nohy u sebe, protože je “užší” a sex si oba více užijete.

Sexuální poloha zezadu

Nejlepší je zřejmě poloha, kdy muž proniká do klečící ženy zezadu. Žena má nohy u sebe a je více stimulována. Polohu můžete okořenit tím, že se žena více předkloní a opře se o předloktí, což mírně změní úhel a umožní lepší přístup do vagíny.

Pokud vás láká misionářská poloha, i tu můžete uskutečnit. Akorát je třeba podložit partnerčinu pánev několika polštáři. Získáte tak lepší přístup a budete moci využít celou délku penisu.

Další vhodné sexuální polohy

Pokud rádi experimentujete, mohli by se vám zalíbit následující polohy. Žena leží na zádech, nohy má u sebe a vztyčené a drží je u sebe. Když do ní muž vstoupí, oba to pocítí intenzivněji. Pokud se vám toto zalíbí, můžete vyzkoušet následující inovaci - žena nohy pokrčí, přitáhne si je pod prsa a drží je u sebe. Když do ní muž vstupuje, opře se chodidly o jeho ramena. Nejen že je tato poloha pro ženy velice vzrušující, ale přinese i silnější zážitek mužům s menším penisem.

Zdroj foto: sxc.hu

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: zajímavosti

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |