Jaká prsa se mužům líbí?


Mají muži rádi spíše malá prsa nebo sondují po těch větších? Líbí se jim silikony nebo jsou zastánci přírody?

Ženská prsa je v mužském kolektivu téma na dlouhé hodiny. "Ty volééé, to nee, ta je měla hrozný, vždyť jí to viselo jak trs banánů" nebo "hmm, hodně dobrý, pevný, to bylo vidět". I takhle se dá komentovat situace, kdy kolem mužů projde několik žen a dívek. Jasně, prsa jsou nedílnou součástí ženské krásy a my jsme za ně rádi. Málokdy se však dokážeme shodnout, která jsou ta nejideálnější. Někdo si potrpí na větších, jiný si rád pohrává se silikony, třetímu je to vcelku jedno.

Využil jsem tedy svých kamarádů a udělal si vlastní průzkum, jaké tvary a velikosti poprsí se jim osobně líbí. Při první odpovědi má dotyčný rád menší a pevný prsa, hned další dotázaný si svoje představy o poprsí rozšířil o jejich barvu, takže prsa musí být bílá a povislá. I třetí odpověď zněla pro pevné poprsí, které by mělo být velikostně tak akorát. Následuje velké poprsí a hned po něm opět malá a pevná prsa.

Je tady jasné, že mužská populace si potrpí buď na menším a pevném poprsí nebo na poprsím velkém. Ani jeden z oslovených není pro silikony.

Jaké ovoce ženy nosí

Třešinky - jejich vývoj jde s věkem ženy. Někdy se však zastaví a ne a ne se zvětšit.

Citronky - krásné a pevné poprsí, které nenechá jediné chlapské oko bez povšimnutí.

Pomeranč - pánové, kteří si nepotrpí  na citrónku, najdou zalíbení v pomeranči. Poprsí odpovídající velikosti dva až tři má mnoho mužských obdivovatelů. Žena může být s touto velikostí maximálně spokojená.

Pomelo - poprsí pro příznivce většího ženského hrudníku. Některé ženy již takové nadšení nesdílí. Gravitace na ně působí nejvíc.

Malý test pro pány. Do jaké skupiny byste zařadili prsa představitelky C. J. Parker z Pobřežní hlídky? Dobře si prohlédně Pamelu Anderson v prádle nebo nahou Pamelu Anderson :)

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |