Fotbalovému dresu nebo vrtačce pod stromečkem se vaše drahá moc nezasměje


Výběr vánočních dárků nemůžete podceňovat. Nezřídka se dáma při rozbalování dárku rozčílí tak, že je rozchod na spadnutí. Na toto téma se dokonce vedl i výzkum, a podle něj je každá druhá žena schopná kvůli nevhodnému dárku partnera opustit. Pokud už jste svoji, může to skončit sexuálním celibátem. A co ženám na špatných dárcích nejvíc vadí? Ani ne tak špatný výběr - to se koneckonců dá napravit, pokud máte účtenku - ale spíš to, když je na dárku vidět, že se dotyčný nesnažil a sáhl po prvním, co ho napadlo.

Při výběru vánočního dárku se raději nesnažte být ani vtipní. Růžová sada šroubováků nebo koš na tříděný odpad pod stromečkem nikoho nerozesměje a vy si půl roku nevrznete. Poradíme vám, co rozhodně NE!

Domácí spotřebiče

Pokud si o ně dáma vašeho srdce vyloženě neřekne, nechte nákup mixéru, vysavače nebo šlehače na jindy.

Poukázka do fitness

I když se vám zdá, že by ho mohla potřebovat, rozhodně jí ho nedávejte. Vyhnete se tak dotazům typu: Zdám se ti tlustá? Potřebovala bych zpevnit? Situaci byste pak nezvládli, protože na tyto dotazy zásadně nikdy nesmíte odpovědět kladně. A pokud odpovíte záporně, jak vysvětlíte svoje pohnutky k nákupu onoho daru?

Poukázka na plastickou chirurgii

Platí to stejné jako u poukazu do posilovny.

Fotbalový dres

Nezačne mít kvůli tomu ráda fotbal a je jí jasné, že v něm budete na zápasy odcházet vy.

Laciné cokoliv

Pokud parfém, tak musí být dražší, levnou voňavkou se nezavděčíte. To samé platí o špercích. To se zkrátka nesluší a věřte, že ženská pozná nebo si zjistí, co že za kámen v prstýnku je.

Může se zdát, že nákup dárků pro ženy je vysokoškolská disciplína, ale není to tak těžké. Ženy ocení, když jim koupíte něco, po čem touží, pokud je budete někdy aspoň chvilku poslouchat, nenápadně vám to podsunou. Rozhodně nic nezkazíte parfémem, šprkem nebo pěkným spodním prádlem.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |