Fakta a tipy o sexu nejen pro muže (1. část)


Ptáte se, jak byste mohli zlepšit svůj sexuální život? Přinášíme vám několik tipů, které vaše partnerka určitě ocení.

Z průzkumu, který provedl magazín AskMen v minulém roce (2013) vyplývá, že až 38 Britů by rádo zlepšilo svůj sexuální život, 9 % uvedlo, že nemá tušení, kde se nachází bod G a 5 % dodalo, že prý vůbec neexistuje. Pro 90 % čtenářů je důležité, aby jejich parner dosáhl orgasmu.

1. Žena musí být v náladě na sex, vybírejte tedy pečlivě správné načasování. Pokud se unavená vrátila z práce, pravděpodobně u ní příliš neuspějete.
2. Sex ve sprše je jednou z nejčastějších sexuálních fantazií. I když jeho realizace bývá značně nebezpečná, správnou pozici tedy vybírejte obezřetně, aby nedošlo k úrazu.
3. Každá žena má svou oblíbenou pozici. Proto nepředpokládejte, že se jí bude líbit to samé co vaší bývalé přítelkyni.
4. Nikdy nevíte, jaký zvuk může naše tělo vydat především během sexu. A když už dojde k podobnému incidentu, zasmějte se a pokračujte. Není třeba si z toho dělat těžkou hlavu. Nejste první ani poslední.
5. Vždy mějte při ruce jeden kondom, nikdy nevíte, kdy jej budete potřebovat. Jak se říká: „Vždy připraven.“
6. Ženy mají více erotogenních zón na svém těle. A nepatří mezi ně jen prsa. Snažte se odhalit i další skrytá místa. Co třeba její krk, ušní lalůčky… Sami poznáte, co se jí líbí.

 


7. Komunikujte – váš partner neumí číst myšlenky. Odhoďte zábrany a řekněte si o to, co se vám líbí a naopak.
8. Zahoďte peřiny. Nikdo ve skutečném životě se neoddává sexu pod přikrývkou. Takový obrázek se vám může naskytnout jedině ve filmu. Zahoďte stud a užijte si to.
9. Použijte polštář, kterým podložte partnerce boky, uvidíte, že si tuto novou pozici daleko více vychutná.
10. Jezte meloun – jedná se o přírodní viagru, která prodlouží sex až o 3,8 minuty (podle studie texaské univerzity).
11. Nezapomeňte na komplimenty – zůstat zcela nahý před jinou osobou si žádá o řádnou dávku odvahy, řekněte své partnerce, co se vám líbí na jejím těle, uvidíte, že se daleko lépe uvolní.
12. Ujistěte se, že vaše postel je čistá, pro ženu není nic horšího, než když objeví skvrny nezjištěného původu (a věřte mi, že nebude mít nejmenší chuť zjišťovat, odkud se vzaly).

Zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |