Co možná nevíte o předstíraném orgasmu u žen


Pánové, položili jste si někdy otázku, proč vlastně ženy předstírají orgasmus? Je to naší neschopností? Nedokážeme je pořádně uspokojit nebo to s nimi prostě neumíme? Lze nějak poznat, že jsme jí jednoduše "neudělali"? Všechny otázky se nyní pokusíme rozluštit. Čtěte dál!

Proč ženy předstírají orgasmus?

Na tuto otázku si posvítil jeden letošní výzkum, který sice potvrdil, že ženy předstírají orgasmus, ale možná za tím nemusí být špatně podaný výkon partnera. Údajně si tímto způsobem zvyšují vzrušení a snáze tak dosáhnou skutečného vyvrcholení. Nemusí to ale platit vždy a tak za předstíraným orgasmem může stát skutečnost, že výkon partnera je bídný a je potřeba to co nejrychleji ukončit.

Kolik jich je?

Jaký je počet těch, které při souloži prostě neuspokojíme? Chcete to opravdu vědět? Průzkumem bylo zjištěno, že to bývá až čtvrtina žen při každém sexu.

Které ženy předstírají?

Také velmi zajímá otázka. A ještě zajímavější odpověď. Nejvíce předstírají orgasmus ty ženy, které si chtějí pojistit vaší věrnost. Přijde-li na řadu nějaká známka toho, že byste jí mohli být nevěrní, takřka rázem se projeví její herecké dovednosti. Řada žen na předstíraném vyvrcholení nevidí nic zlého, naopak, jde prý o cíl, jak posílit vztah a ukázat sílu lásky.

Pozor na podvod!

Trošku v rozporu s předchozím odstavcem se jeví tento bod, který upozorňuje na možnost podvodu ze strany ženy. Ten již proběhl nebo je riziko, že k němu může dojít. Vše souvisí s předstíráním orgasmu, který je známkou váznoucí komunikace mezi partnery, jenž může přejít až v nevěru. V tom, aby se čert vyznal.

Zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |