Auto Motoautor: redakce Menzone.cz

Formule 1 na sjezdovce v Kitzbühelu - VIDEO

Když se Red Bull pustí do marketingových akcí na podporu své značky, vždy to musí být něco perfektního a originálního. To se opět potvrdilo při jeho posledním počinu, ve kterém figurovala Formule 1 a rakouské zimní středisko Kitzbühel.

Novodobý Velorex - Arcimoto SRK

Kdo by neznal plátěný Velorex, který ještě stále můžete potkávat na silnicích. Tahle tříkolka má i za těch x let stále své kouzlo, ale už se můžet setkat s její novodobým nástupcem. Je jím Arcimoto SRK.

Víte, že Hummer H2 patří mezi nejnenáviděnější auto na světě?

Říkáte si, co je to za blbost? Kdepak! Hummer H2 leží tolika lidem v žaludku, že dokonce vznikl celosvětový fenomén v ukazování prostředníčku pokaždé, když ho někdo uvidí na silnici. Čím si zasloužilo toto dříve armádní vozidlo takovou "oblibu"?

Nekupujte si nové auto, navštivte autopůjčovnu

Kupovat si neustále nové vozy se opravdu nevyplatí. Proč to vůbec dělat, když si na všechny speciální příležitosti můžete auto vypůjčit? Lidé si půjčují auta na dovolenou, svatbu nebo stěhování. Zkuste to taky.

číst celý článek >> Placená inzerce

Aston Martin DB9 - pravý elegán mezi luxusními vozy

Oblá legenda, se kterou se na silnici určitě neztratíte. Značka Aston Martin patří mezi pojmy a na modelu DB9 je to víc než zřetelné.

Když tři ladičky s modelem Yamaha R1 vystrčí růžky

S novým modelem motorky Yamaha R1 zažijete ten správný adrenalin z jízdy. Díky jízdním vlastnostem tohoto stroje se můžete vydat nejen na ulici, ale rovnou na závodní trať. Užijte si výkonný supersport na plné obrátky!

Ken Block se zase předvedl

Kalifornský střelec Ken Block dal o sobě opět vědět. Tentokrát v tom nejede sám. Ve video upoutávce na Mistrovství světa v Brázílii 2014 spolu s ním účinkuje fotbalista Neymar Jr. Tak jako v každém videu, kde se objeví Ken Block, i nyní se můžete těšit na spoustu…

Nejhorší silnice světa

Jste nespokojení se stavem silnic v České republice? Chápeme vás. Jezdit po zdevastovaných komunikacích je jak trávit jízdu autem na tankodromu. Ale stále jsme na tom o poznání lépe, než na pěti vybraných místech ve světě, která lze hodnotit…

Představujeme luxusní Bugatti Legend Meo Costantini

Možnost prohlédnout si všechny luxusní značky aut pohromadě jsme měli 5. listopadu 2014 v dubajském autosalonu. Sice se svou velikostí nemůže rovnat například autosalonu v Ženevě, ovšem jelikož je připravován pro velice specifickou klientelu, určitě nám to…

Když má hasič den blbec

Většina lidí je obdivuje pro svou odvážlivost v záchranně lidských životů. Jejich povolání patří mezi TOP 8 nejvíce sexy zaměstnání, přesto to jsou však obyčejní lidé, kteří stejně jako my…

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |