Auto Moto


Dívka za to vzala

Začátky jsou krušné. Přesvědčila se o tom jedná pěkná dívka, která si jen tak bez nějakých chráničů a dokonce i přilby, chtěla vyzkoušet jízdu na malém motocyklu. Možná tak trochu podcenila jeho nemalou sílu. Tipnete si, jak to asi dopadlo? :)

Nepodařené vykládání pracovního stroje

Za devatero horami a devatero řekami se parta chlapíků koukala, jak se řidič snaží s bagrem sjet z valníku nákladního auta. A jak už to tak bývá, prostě se něco muselo pokazit. Více ve videu.

Driftující traktor

Následující video je jasným důkazem toho, že srandu si leze užít takřka s čímkoliv. V našem případě k tomu stačí šikovné ruce, trocha volného času a čtyřválcový motor Volvo.

Kde se stala chyba?

Zábava musí být. Stejného názoru byla i partička kamarádů, která se rozhodla s jeepem přeskočit bazén, ale...

Utopený Bugatti Veyron za 48 milionů

Nadpis už mnohé napovídá. Utopit auto Bugatti Veyron za několik milionů korun, na to už musí mít majitel fakt velký "koule".

Pět nejdražších aut světa

Kolik platů byste museli uvolnit na některý z pěti nejdražších aut na světě? No, čekalo by vás velké šetření a je víc jak pravděpodobné, že by se vám do vaší smrti nepodařilo nenašetřit ani polovinu potřebné sumy. Představíme vám pětici nejdražších aut na světě?

Rekordní let auta na X-Games v Los Angeles

X-Games je show, kterou stojí za to vidět. Kde jinde totiž můžete zhlédnout rekordní let auta vzduchem, jako tomu bylo v Los Angeles.

Mistři parkování - tomu neuvěříte!

Stali jste se svědky nějaké kuriózní nehody a ptali jste se, jak je tohle možné? Podívejte se, jakým způsobem se některým jedincům podařilo zaparkovat svá auta.

Jak motorka procvičila svého řidiče

Video, kde je jasně vidět, že síla motorky by se nikdy neměla podceňovat. Pohledy dvou kamer ukazují kritickou sitaci, kdy se motorkář nejen podruhé narodil, ale při tom všem určitě i podělal.

Svět motocyklových závodů aneb když vzduchem létají milióny

Tady leží přední kapota, o kus dál zlomená řídítka, kostra motocyklu má tvar zkrouceného ručníku a támhle ten chlapík v kožené kombinéze, který rozhazuje rukama a zřejmě pod přilbou vypouští z pusy několik peprných slovíček na svojí osobu, tak ten tohle všechno způsobil. Kolik…

číst celý článek >> | Placená inzerce
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2019 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace