MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

Věci, jenž by měl mít u sebe každý správný muž

Je jedno, kolik máte zrovna let a odkud jste – jsou určité věci, jenž by ve vašich mužských kapsách neměly chybět absolutně nikdy: kvalitní nůž, Paracord, pepřový sprej a něco ze dřeva na obranu. A proč vlastně? Dáme vám celou řadu dobrých logických důvodů!

číst celý článek >> Placená inzerce

Převlékají se za psy, ale ne kvůli maškarnímu bálu

Sedni, lehni, přines. Příkazy, které obvykle křičíte na svého psa. Co když se ale nějaký člověk cítí být psem? Bláznivé? Ani trochu. Hodně lidí v tom jede. V čem přesně? Dogplay, někdy též pupplay, je varianta obscénních erotických her, kde minimálně jeden z účastníků představuje roli psa a další je jeho…

Pivní křeslo se stalo novým hitem internetu

Američan Matt Thompson přišel se vskutku originálním vynálezem. Vytvořil křeslo, které dávkuje pivní plechovky. Pokud si myslíte, že se jedná o další z hloupých nápadů, jeho inovativní výrobek se setkal s nečekaně kladnými reakcemi.

Nuda na pánských záchodcích? Kdepak, mrkněte na netradiční pisoáry

Jsou ve všech hospodách, barech a restauracích. Vedou se nad nimi duchaplné hovory měnící běh světa nebo se říkají fóry. Pisoáry. Tradiční mušle a žlábky známe asi všichni. Někde se však vymykají tradičním tvarům a snaží malou potřebu pánům zpestřit. Prohlédněte si unikátní podoby pisoárů.

Pořiďte si pořádný pivní mozol! Stačí si jej připnout a můžete vyrazit do ulic!

Kdo by stál o vypracované břišáky, když v současnosti je v módě pořádný pivní mozol. Ano, čtete správně. Ten si můžete libovolně připínat a zase odepínat podle libosti. Nechápavě kroutíte hlavou? Tak se podívejte na další šílenou novinku, kterou si můžete pořídit i vy.  

Vymetáte bary? Přečtěte si, kde jsou nejlepší

Kdo si nechodí do baru jen vylejt hlavu, ale záleží mu na atmosféře, obsluze, prostředí i nabídce, ať čte následující řádky. Přinesou mu inspiraci, kam při cestách republikou mohou mířit jeho kroky. Už devět let se v naší české kotlině vyhlašují Czech Bar Awards. Profesionálové hodnotí české bary a vybírají ten nejlepší. Mimopražští…

Jeremy Irons: Vydělával si na ulici zpěvem a vymaloval si svůj hrad narůžovo

Populární britský herec oslavil tento měsíc své 68. narozeniny. Přinášíme vám několik překvapivých informací, které jste nejspíš o tomto charizmatickém Angličanovi s nezaměnitelným hlasem netušili. 

VIDEO: Jak se jezdí v Rusku. Kuriozní situace a nehody

Čeští řidiči patří mezi ty agresivnější. Skoro čtyřicet procent úmrtí na českých silnicích loni způsobila agresivní jízda. Vyplývá to z dat Besipu. Kvůli nedodržování bezpečné vzdálenosti, vybržďování nebo nebezpečnému předjíždění loni zemřelo víc než 200 lidí. Je to asi o 70 méně než v roce 2015.  Čeští řidiči se chovají agresivně vůči…

Kde si vybrat pořádnou půjčku?

Půjček je všude kolem nás mnoho. Ne všechny jsou ale dobré a ne všechny mohou vyhovovat vašim mužským potřebám. Třeba v souvislosti s tím, že vás nikdo nebude omezovat v tom, na co budete moci finanční prostředky využít. Pokud vás zajímá, kde si vybrat pořádnou půjčku, máme pro vás několik osvědčených tipů.

číst celý článek >> Placená inzerce

Nechce se vám do chomoutu? Zkuste kamarádku s benefitem

Hledám kamarádku s benefitem. Tak takových inzerátů vůbec není málo. Co to vlastně je, jaké jsou výhody takového vztahu-nevztahu? Je to fajn, když ještě nechcete šetřit na zásnubní prstýnek, z dětí máte vyrážku a s klukama na fotbale je prostě líp než v obyváku před televizí, kde běží Ordinace v Růžové zahradě. Zároveň nechcete lítat po…

« Předchozí Další »
1 25 26 27 28 29 30 31 33 65 96 128
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |