Pořiďte si pořádný pivní mozol! Stačí si jej připnout a můžete vyrazit do ulic!


Kdo by stál o vypracované břišáky, když v současnosti je v módě pořádný pivní mozol. Ano, čtete správně. Ten si můžete libovolně připínat a zase odepínat podle libosti. Nechápavě kroutíte hlavou? Tak se podívejte na další šílenou novinku, kterou si můžete pořídit i vy.

 

Pořiďte si taťkotašku

Tento šílený doplněk má na svědomí kreativec Albert Pukies. Co přesně vymyslel? Jedná se o klasické ledvinky, které jsme tak s oblibou nosívali, kde se dalo. Jen jim vtisknul zcela originální nádech ve formě pivních mozolů. Můžete si vybírat s ochlupením nebo bez. Dokonce mají tyto ledvinky i své jméno – taťkotaška (the dadbag).

Vymyslel jsem taťkotašku, protože jsem toužil mít tělo jako přiměřeně zanedbaný taťka. Na druhou stranu mě však  odradila zdravotní rizika spojená s tímto nezdravým životním stylem. Teď si můžu připnout pivní mozol kdykoliv chci,” uvedl Pukies, který působí v Londýně jako art director na volné noze. 

Originální dárek k Vánocům?

Už přemýšlíte, koho obdarujete tímto šíleným dárkem na Vánoce? Nejspíš vás zklameme, neboť ledvinka zatím čeká, až ji někdo finančně podpoří a Pukies bude moci rozjet komerční výrobu. Možná, že se ani nedočkáme… Bohužel, nebo bohudík?

Podle neověřených informací však již několik firem projevilo nebývalý zájem. 

 

foto: thedadbag.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |