Videoautor: redakce Menzone.cz

Nikdy nestrkejte do hokejového rozhodčího v Rusku

V hokeji moc nejsou vidět do doby, než písknou do píšťalky. Mnohdy slyší od hráčů i nějaké to peprnější slovo, ale přesto si zachovají chladnou hlavu. To vše až na jednoho ruského rozhodčího, který se ze dne na den stal hrdinou.

Přehlídka krásných těl

Navštívili jste někdy módní přehlídku? Sexy dívky v kreativních oblečcích, samozřejmostí je i přehlídka spodního prádla, ale nás nejvíce zajímají ty spoře oděná tělíčka, že?

Jak motorka procvičila svého řidiče

Video, kde je jasně vidět, že síla motorky by se nikdy neměla podceňovat. Pohledy dvou kamer ukazují kritickou sitaci, kdy se motorkář nejen podruhé narodil, ale při tom všem určitě i podělal.

Přežil deset kotrmelců pouze s vykloubeným ramenem

Neovladatelný závodní vůz vyjede ze zatáčky, překlápí se na bok a ve víru kotrmelců se valí po strmém kopci dolů. Neuvěřitelné na tom všem je to, že posádka nehodu přežije bez větší újmy na zdraví.

Nejpodivnější vynález - Popcornový kanón

Pojídání popcornu má být nejen chutné, ale i zábavné. Popinator je tím přístrojem, díky kterému si máte užít legraci a zároveň si nešpinit ruce od mastné pochutiny.

Šampionovi NASCAR ruply nervy. Vzduchem létala přilba

Kdo někdy viděl závody série NASCAR, dá nám za pravdu, že tihle muži a potažmo i ženy jsou jednou nohou v hrobě. Tam mohli být i dva aktéři incidentu, který se odehrál v Bristolu.

10 herců, kteří překvapivě mluví plynule druhým jazykem

Jako by nestačilo být bohatý, slavný, atraktivní a talentovaný. Některé z největších hollywoodských hvězd mluví plynule dalším jazykem. Zatímco někteří se tím příliš nechlubí – Salma Hayek (portugalština, arabština), Morgan Freeman (francouzština), Will Smith …

Víte, jak se porcuje ovoce a zelenina hracími kartami?

Nový způsob porcování ovoce a zeleniny. Žádné "zázračné" nože Horsta Fuchse, nýbrž hbité ruce Číňana Tong-ťina. A jak se to vlastně porcuje?

Co mají společného motocyklový závodník Max Biaggi a herec Richard Gere?

Minimálně touhu po jedné ženě. Max Biaggi má opravdu velmi krásnou ženu a všiml si toho i herec Richard Gere, který jí chtěl za každou cenu získat na jednu noc. A to doslova. Jenže tato nabídka byla na Itala až příliš a ......

Co byste měli vědět o filmu Prometheus

Nový snímek Ridleyho Scotta – Prometheus – je jedním z těch filmů, jež vás dostanou svým vizuálně ohromujícím zpracováním. Scény působí dostatečně reálně, neboť řada rekvizit byla skutečná. „Ridley postavil největší hřiště pro mimozemšťany na světě,“ prohlásil…

« Předchozí Další »
1 5 6 7 8 9 10 11 16 21
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |