Videoautor: redakce Menzone.cz

Blondýna se svlékne v taxíku

Zábavný pořad "Taxík" většina z Vás určitě zná. V jednom díle do auta řízeného Alešem Hámou nastoupila pěkná blondýnka v dobré náladě. Sice toho moc nevěděla, zato se v taxíku bez ostychu svlékla. Zaručujeme, že je na co koukat ;)

Kde se stala chyba?

Zábava musí být. Stejného názoru byla i partička kamarádů, která se rozhodla s jeepem přeskočit bazén, ale...

Největší fotbaloví simulanti

Vydělávají ročně několik miliónů a přesto se dokáží před obrazovkou neuvěřitelně ztrapnit. O kom je řeč? No přeci o fotbalových hráčích. Podívejte se na jejich krátké herecké etýdy během ligových a mezistátních zápasů.

Hrdina v tetovacím křesle

Tetování není bezbolestné. Někdo to snáší hůř, jiný má práh bolesti znatelně posunutý. To se však nedá říct o mladíkovi v následujícím videu, který ve studiu ztropil takovou scénu, až byl jeho strachem překvapený i samotný tatér. Jak to celé dopadlo se podívejte v…

Šílená Jana Kratochvílová chce zrušit smrt

Ptáte se, kdo je Jana Kratochvílová? Ti o pár let starší určitě budou znát její píseň V stínu kapradiny. Dnes Jana Kratochvílová poutá pozornost především svým nepochopitelným ošacením, různými síťkami na hlavě a především pomateným monologem. Zajímalo by…

Ženy za volantem

Nebudeme je všechny házet do jednoho pytle, jsou řidičky, které by chlapům na silnici vytřely zrak, ale bohužel, takových je velmi málo. Proto existují videa, jako je toto, kde jasně uvidíte, že by se ženám měl řidičský průkaz spíše zabavit. Zdraví mají jen jedno.…

Fundawear - vibrující spodní prádlo

Zrovna to na vás přišlo a vy máte svou lásku na druhém konci světa? Díky Fundawear, vibrujícímu spodnímu prádlu, žádný problém. Společně si tak můžete užít plno vášně i na vzdálenost několik tisíc kilometrů. Jak to funguje?

Flyboarding - pořádná dávka adrenalinu

Flyboarding u nás zatím není moc známý, přesto je již v nabídkách některých agentur, které vám splní téměř jakýkoliv zážitek. Pokud se rozhodnete právě pro Flyboarding, rozhodně se nebudete nudit. Čeká vás neuvěřitelná zábava a pořádná porce adrenalinu.

Vychytaná reklama na pivo Carlsberg

Staré přísloví říká, že v nouzi poznáš přítele. Toho se chytila firma Carlsberg a připravila vtipnou reklamu na pivo. Nejde ovšem o tradiční reklamu jak ji znáte, ale příběh založený na principu skryté kamery. A rozhodně byste nechtěli být v kůži oběti tohoto reklamního vtípku.

Utopený Bugatti Veyron za 48 milionů

Nadpis už mnohé napovídá. Utopit auto Bugatti Veyron za několik milionů korun, na to už musí mít majitel fakt velký "koule".

« Předchozí Další »
1 4 5 6 7 8 9 10 11 16 21
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |