Videoautor: redakce Menzone.cz

Ráno po té - VIDEO

Ranní probuzení po včerejší pařbě vedle chlápka, který po pěti vodkách vypadal večer o moc lépe, než teď ráno. Jak ho sexy kočka dostane z bytu? Naštěstí emancipované ženy vymyslely nečekanou pomůcku.  

Iron Man - TRAILER

1. května 2008 přiletěl na stříbrná plátna další z klasických marvelovských superhrdinů - Iron Man. Milionář Tony Stark (Robert Downey Jr.) v něm vynalezne hypermoderní bojový oblek, se kterým dokáže létat a pomocí kterého bude zachraňovat svět. Zároveň však Tony řeší svoje problémy s…

Glory hole - VIDEO

Glory hole, to je taková ta díra na záchodech kam se strká... však víte co. Ovšem toto video vám glory hole představí trochu jinak.

Jak hacknout automat na Colu - VIDEO

Potřebujete pár drobných? Podívejte se jak se dá vyždímat automat na Coca Colu.

Slowmotion facka - VIDEO

Aneb jak vypadá váš obličej ve zpomaleném záběru, když dostanete facku.  

GTA IV - Trailer

Nový trailer z připravované pc hry Grand Theft Auto IV. Vydání této očekávané gamesy z dílen Rockstar Games je naplánováno asi za měsíc.  

Cool párty trik - VIDEO

Můžete to vyzkoušet, když se budete nudit na párty. 

Neuvěřitelný Hulk - HD Trailer

Přinášíme vám HD Trailer nového Hulka v originálním názvu The Incredible Hulk. V hlavních rolích se objeví například Edward Norton nebo Liv Tyler. Premiéra v ČR je plánována na 17. července 2008.   

Film 10000 př. n. l. - Trailer

Prehistorický film jehož příběh se soustředí na etapy vývoje jednadvacetiletého lovce mamutů. Setkání s obřími šelmami, šavlozubými tygry a démonickými pštrosy jsou na denním pořádku, ale prvořadým úkolem je zabezpečit přežití svého kmene a ulovit mamuta. Podívejte se na dva trailery s…

Ženeva: Jaká je nová Škoda Superb - VIDEO

Automobilka Škoda představila v Ženevě svůj nový model Superb. Podívejte se na něj zblízka.   

« Předchozí Další »
1 6 11 13 14 15 16 17 18 19 21
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |