Flyboarding - pořádná dávka adrenalinu


Flyboarding u nás zatím není moc známý, přesto je již v nabídkách některých agentur, které vám splní téměř jakýkoliv zážitek. Pokud se rozhodnete právě pro Flyboarding, rozhodně se nebudete nudit. Čeká vás neuvěřitelná zábava a pořádná porce adrenalinu.

Otcem Flyboardingu je Frank Zapata, francouzský mistr světa v jízdě na vodním skútru. Po světě je tato zábava známá již dva roky a dokonce se pořádá mistrovství světa ve Flyboardingu. Užít si s touhle věcičkou vodní radovánky lze i u nás a doporučujeme to každému.

Jak Flyboarding funguje?

K Flyboardingu potřebujete vodní skútr, hadici a tryskové boty. Do těchto bot se navléknete a do rukou chytnete stabilizátory, kterými ovládáte proud vody a vaši výšku. Hadicí, která je spojená se skútrem, vede voda, jež vás vystřelí do vzduchu a právě nyní je ten okamžik, kdy se vám zrychlí tep a užíváte si neuvěřitelnou adrenalinovou show. Jakmile v hadici zbyde malé množství vody, rázem letíte střemhlav do vody, ale každé zatáhání za plynovou rukoje´t skútru, vžene do hadice další množství vody a vy se opět řítíte k nebesům. Pokud přijdete na to, jak době flyboard ovládat, můžete se dostat do výšky až deseti metrů.

Podmínky, při kterých můžete vyzkoušet flyboarding, jsou více méně dvě. Vodní plocha o minimálních rozměrech 40 x 30 metrů a hloubka vody alespoň 2 metry. Cena za tento zážitek činí zhruba 2 tisíce korun.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: zábava
Video Flyboard Zapata© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |