Vychytaná reklama na pivo Carlsberg


reklama na pivo carlsberg
reklama na pivo carlsberg

Staré přísloví říká, že v nouzi poznáš přítele. Toho se chytila firma Carlsberg a připravila vtipnou reklamu na pivo. Nejde ovšem o tradiční reklamu jak ji znáte, ale příběh založený na principu skryté kamery. A rozhodně byste nechtěli být v kůži oběti tohoto reklamního vtípku.

Vžijte se do situace, že vám ve dvě ráno zavolá kámoš a řekne, že je v úzkých, protože hrál poker a o všechno přišel. Navíc dluží 300 € a nutně potřebuje, abyste mu je donesli do herny, protože jinak to s ním nedopadne dobře. Pak se ještě ukáže, že nejenže musíte někde sehnat danou částku a donést mu ji, ale musíte mít také hodně odvahy, protože herna není zrovna v té nejbezpečnější čtvrti, kolem se pohybuje spousta pochybných existencí a číhá na vás řada dalších překážek. Jen opravdoví kámoši vydrží!

A aby to nebylo málo, tak přidáme ještě jednu reklamu na stejném principu. To si takhle jednou vyrazíte do kina sve svoji kočkou a když přijdete do sálu, tak zjistíte, že si vlastně nejste jistí, jestli ten film opravdu tak moc chcete vidět. Podívejte se sami a pochopíte proč.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

reklama na pivo carlsberg
reklama na pivo carlsberg

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |