Top 3 filmy pro muže, které si zamiluje i ona


Muži milují filmy, ženy také. Ale z nějakého důvodu se nikdy nemůžou domluvit na společném výběru. Vy chcete něco akčního s Brucem Willisem, ona by raději romantiku s Reese Witherspoon. Proto jsme pro vás vybrali pár filmů, na kterých se shodnete oba.

1. Kokain (2001)

Film je založený na skutečné události a zachycuje rozmach kokainového průmyslu v Americe v 70. letech. Příběh popisuje vzestup a pád George Junga (jehož ztvárnil Johnny Depp), obchodníka s drogami, který byl údajně jednu dobu zodpovědný za pašování 85 % kokainu do Spojených států.

Co na tomto filmu budete milovat vy: První setkání George s kolumbijským drogovým králem Pablem Escobarem, které je plné napětí a vy budete hltat každou scénu.
Co na tomto filmu bude milovat ona: Není žádným tajemstvím, že ženy milují Johnnyho Deppa, takže se určitě nechá zlákat ke sledování tohoto filmu.

2. Pravdivé lži (1994)

Za tímto snímkem stojí režisér James Cameron a v hlavní roli exceluje Arnold Schwarzenegger. Ten se zhostil role tajného agenta, kterému se daří tajit roky své skutečné povolání před svou rodinou. V roli jeho manželky se objevila Jamie Lee Curtis. Film je plný akčních záběrů, ale stejně tak řeší manželství a drobné lži, kterých se mezi sebou čas od času dopouštíme.

Co na tomto filmu budete milovat vy: Arnold Schwarzenegger je synonymem pro akci a dobrodružství, o napínavé scény nebude tak nouze.
Co na tomto filmu bude milovat ona: Hereččinu striptýzovou scénu, kterou si připraví pro svého manžela.

3. Pulp Fiction (1994)

Nestárnoucí klasika, kterou má na svědomí Tarantino. Film obsahuje řadu násilných scén, stejně tak plno vtipných hlášek, které se staly kultovními. Tento snímek posunul Johna Travoltu zpět na výsluní.

Co na tomto filmu budete milovat vy: Pumpkin a Honey Bunny – dva zločinci, kteří se rozhodnou vykrást kavárnu, možná by se jim to i povedlo, kdyby v ní zrovna neseděli Jules s Vincentem.
Co na tomto filmu bude milovat ona: Tanec Johna Travolty a Umy Thurman patří k jedné z nejlepších scén.

zdroj foto: youtube.com

 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |