Stane se Daniel Craig nejlepším agentem 007?


Do kin dorazila nová bondovka Spectre. Daniel Craig se však nechal slyšet pro magazine Time Out, že si raději podřeže žíly, než hrát znovu Jamese Bonda. Uvidíme, jak to všechno dopadne, i když má Craig smlouvu na další, již jeho páté pokračování.

Snímek režíroval Sam Mendes, který Bonda na samém začátku zavedl až do hlavního mexického města, kde se James vydává po stopě teroristické organizace, která má spojitost i s předešlými díly Casino Royale, Quantum of Solace and Skyfall. Zaručeně si užijete řady speciálních efektů a hereckého umění v podání Daniela Craiga a jeho nové Bond girl – Ley Seydoux.

Pokud však Daniel Craig odloží svůj bondovský oblek na hřebík, zaručeně se bude o něm mluvit jako o jednom z nejlepších Bondů. Což by bylo dostatečné zadostiučení pro Craiga, který byl před deseti lety pod silnou palbou kritiky, že se se na roli nehodí a nevypadá dost dobře.

Možná si pamatujete, když dorazil ne příliš známý Daniel Craig na tiskovou konferenci 14. října 2005 v Londýně. Tam oznámil, že právě on bude příští James Bond. Poté se na něj i na tvůrce bondovky snesla kritika ze všech stran. Tento blonďák s modrýma očima jim zkrátka do známé role nepasoval. Nedal se srovnat s Seanem Connerym či Piercem Brosnanem. Zkrátka s nikým z předešlých představitelů tajného agenta.

Co si mnoho lidí však neuvědomilo v té době, že byl Craig jakousi injekcí, kterou tvůrci potřebovali jako sůl. A nyní můžeme říct, že se Craig jako Bond osvědčil.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |