Slavné osobnosti a jejich nepříliš atraktivní partneři


Nejspíš každý z nás se nejednou zamiloval do nějaké celebrity. Fantazíroval o randění či svatbě s ní. A když nás přešlo prvotní poblouznění, s chutí jsme se nad tou myšlenkou zasmáli. Jak by si někdo takový mohl nás vůbec všimnout, že? Zdá se, že však někteří lidé neberou NE jako odpověď, a podařilo se jim získat srdce celebrit, které zdánlivě nepatří do jejich ligy. 

1. Salma Hayek a Francois-Henri Pinault

Při pohledu na tento pár je zcela jasné, že Salmu více než vzhled přitáhly miliardy na kontě svého muže. I když herečka vehementně ujišťuje celý svět, jak je do svého muže zamilovaná, je třeba podotknout, že když čekala jeho dítě, Francois si ve stejný čas pořídil dalšího potomka s modelkou Lindou Evangelistou.

 

2. Beyoncé a Jay-Z

Tvoří jeden z nejslavnějších a nejbohatších párů v Hollywoodu. Z této dvojice je na první pohled jasné, že Jay-Z není ten, který pobral krásy na rozdávání. Beyoncé nejen, že je atraktivní, ale její kariéra jde strmě vzhůru. Vychovávají spolu dceru. A i přes spekulace o nevěrách jejího muže, jejich manželství působí prozatím idylicky.

 

3. Christina Hendricks a Geoffrey Arend

Za touto sexy zrzkou se ohlížejí kdekoliv, ať se prochází po červeném koberci nebo nakupuje v supermarketu. Který chlap by nechtěl být po jejím boku? Při pohledu na jejího partnera si však nemyslete, že ji musel uhánět on, neboť to bylo právě naopak.

 

4. Rick Ocasek a Pavlína Pořízková

Rick byl možná skvělou partií v 80. letech, bohužel stárne až příliš rychle. Naopak jeho manželka Pavlína, jedna z nejznámějších světových supermodelek, zraje jako víno. Čím starší, tím krásnější.

 

5. Mary-Kate Olsen a Olivier Sarkozy

Tento vztah je jedním z nejpodivnějších v Hollywoodu. Třicetiletá herečka a 47letý bratr bývalého francouzského prezidenta vypadají jako otec s dcerou. A to nemluvíme o tom, že jeho děti jsou skoro stejně staré jako jejich macecha.

 

6. Donald Trump a Melania Knauss

Budoucí americký prezident Donald Trump si vždy potrpěl na krásné ženy. Melania, bývalá modelka původem ze Slovinska, je jeho třetí ženou. Vychovávají spolu syna Barrona Williama Trumpa. On je bohatý, ona krásná. Dokonalá kombinace. Co myslíte?

 

zdroj foto: youtube.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |