Peníze a práceautor: redakce Menzone.cz

Budete žasnout. Představujeme největší letadlo na světě

Možná jste již obdivovali velká letadla, vedle kterých se člověk cítí úplně bezmocný. Ale spatřili jste již největší letadlo na světě - ukrajinský An-124 Ruslan, které vám svými rozměry vyrazí dech?

Celebrity, které se uměly narodit

Někdo se chce proslavit kvůli slávě, někdo zase kvůli penězům. To však nebude případat těchto celebrit, které se narodily v rodinách, díky kterým byly zajištěny ještě dříve, než odstartovala jejich hvězdná kariéra.

Schwarzenegger: Život je boj, tak bojujte! (video)

Ať už jste, nebo nejste příznivci tohoto bývalého rakouského kulturisty, jedna věc se mu nemůže upřít. Pracoval…

Nejhorší změny povolání: tak to se nepovedlo

Slavné osobnosti nejsou jako vy nebo já. Zatímco my jsem spokojení, když vynikáme alespoň v jedné oblasti, oni musí trvat na tom, aby excelovali ve všech odvětvích, do kterých se pustí. Někdy to vyjde, někdy zase ne. Podívejte se na nejhorší změny povolání slavných…

10 zaměstnání, při kterých jde o život!

Uvažujete o změně povolání? Ještě než tak učiníte, nespíš byste měli vidět následující seznam zaměstnání, při kterých podle amerických statistik dochází nejčastěji ke smrtelným úrazům.

Larry King – Muž nazývaný králem mikrofonu

Před 79 lety (1933) se v New Yorku narodil známý moderátor a novinář Larry King. Jeho talk-show, kde zpovídal svým nezaměnitelným stylem řadu známých osobností přes umělce, prezidenty, režiséry i obyčejné lidi s kuriózními příběhy, byla jedním z nejúspěšnějších…

12 neobvyklých reklam, které zaujmou

Společnosti po celém světě se snaží přilákat nové zákazníky. A jak toho nejlépe docílit? Pomocí vhodně zvolené reklamy. Podívejte se s námi na dvanáct zajímavých reklam a posuďte sami, jestli byste si daný produkt koupili.

Nejvlivnější celebrity světa

Magazín Forbes sestavil žebříček nejvlivnějších celebrit světa. Abyste se stali úspěšně vydělávající hvězdou, už vám nestačí jen hrát nebo zpívat. Měli byste navrhovat vlastní kolekce oblečení, parfémů, popřípadě investovat do technologických systémů.

Warren Buffett – jeden z nejúspěšnějších investorů všech dob

Magazín Forbes jej pravidelně umisťuje mezi nejbohatší muže planety (v současnosti je jeho jmění odhadováno na 45,7 miliard dolarů). V roce 2007 jej časopis Time uvedl na seznam 100 nejvlivnějších lidí světa. Věštec z Omahy nebo Zázrak z Omahy, jak se tomuto…

Nejcennější sportovní týmy světa

Magazín Forbes zveřejnil žebříček nejcennějších sportovních týmů na světě. Přinášíme vám přehled prvních deseti. Není nejspíš žádným překvapením, že tabulku vedou fotbalové kluby – první dvě místa obsadili Manchester United a Real Madrid.

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2022 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |