Vyzkoušejte moderní formy vzdělávání


„Cílem vzdělání a moudrosti je, aby člověk viděl před sebou jasnou cestu života, po ní opatrně vykračoval, pamatoval na minulost, znal přítomnost a předvídal budoucnost.“ Jan Amos Komenský.

Tímto poněkud vzletným citátem „Učitele národů“ jsme chtěli pouze nastínit, že prohlubování vlastního vzdělání má trvalou hodnotu, a to i v současném světě. Aktuálně přitom existuje hned několik různých forem studia a vzdělávání, které jsou na našem území stále ještě poměrně neznámé, ačkoli se o nich začíná hovořit stále více. A právě na ty se ve zkratce zaměříme v tomto článku.
 

Dale Carnegie Training a zahraniční studijní programy

O čem že tedy byly ony úvodní věty? Pojďme se podívat na formy studia, jež možná ještě neznáte. Jde kupříkladu o systém vzdělávání Dale Carnegie Training anebo o zahraniční studijní programy.
Systém vzdělávání Dale Carnegie: ucelený systém kurzů s trenéry, který pomáhá lidem a firmám rozvíjet jejich potenciál. Založil jej přitom americký spisovatel Dale Breckenridge Carnegie, a to již v roce 1912! Pokud by Vás zajímalo právě toto, přečtěte si o systému vzdělávání Dale Carnegie více.
Studium MBA, BBA a DBA: manažerské zahraniční studijní programy. K jejich zahájení sice musíte mít alespoň bakalářský titul, ovšem ani to není bezpodmínečně nutné.
Studium LL.M: profesní vzdělávací program z oblasti práva, jenž je určen nejen právníkům, ale také osobám s jiným předchozím vzděláním. Studium LL.M (Master of Laws) je tedy rozhodně zajímavou variantou.
Studium MPA: titul Master of Public Administration je určen pro všechny, kteří se chtějí lépe orientovat ve věcech státní správy. Patříte sem i Vy?
Na závěr je nutné zdůraznit, že tyto studijní programy nejsou v ČR nostrifikovány ani dotovány státem. Jde tedy o tituly profesní (ne akademické) a jejich zahájení stojí dost peněz. Na druhou stranu si prohloubíte vědomosti, získáte výhodu pro zaměstnání, a to nejen u nás, ale také v zahraničí! Pokud by Vás tedy výše zmíněné formy studia zajímaly, podrobné informace naleznete na EBschool.cz.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: Placená inzerce

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |