12 neobvyklých reklam, které zaujmou


Společnosti po celém světě se snaží přilákat nové zákazníky. A jak toho nejlépe docílit? Pomocí vhodně zvolené reklamy. Podívejte se s námi na dvanáct zajímavých reklam a posuďte sami, jestli byste si daný produkt koupili.

1. Příliš blízko realitě.


2. Už žádné lhaní o vaší váze díky této fantastické, pro mnohé děsivé, marketingové reklamě fitnesového centra Fitness First. Nic netušící cestující v nizozemském Rotterdamu se jistě nestačili divit, když se posadili na autobusové zastávce a začala naskakovat čísla s jejich váhou. Fitness First jistě přibylo několik nových členů.


3. Kanadská reklamní agentura Rethink chytře využila plešatící cestující ve vlaku.


4. S touto reklamou přišla jedna posilovna. Obrázky byly zveřejněny v restauracích a kavárnách a měly za úkol přimět lidi vstát a začít cvičit.


5. Když se lidé ohnou, aby si mohli přečíst text této reklamy, uvidí následující sdělení: „V této chvíli je váš zadek vystaven na odiv všem kolemjdoucím. Kdybyste měli na sobě sexy rifle, přilákalo by to k vám stejnou pozornost, jako právě teď.“


6. OK, tohle není propagační produkt, ale je to chytrý způsob, jak zajistit, aby byl plakát interaktivní. Ten je schválně připevněný tak, jak jej vidíte na prvním obrázku. Poté, co se jej někdo rozhodne připevnit, objeví se vtipná reklama upozorňující na nežádoucí zápach.


7. Dejte lidem vědět, že nová láhev od Coca-Coly má vylepšený tvar. Plakáty tištěné na suchý zip byly umístěny na autobusových zastávkách v Paříži. Kampaň splnila svůj cíl, tržby společnosti se zvýšily za rok o 3,8 procent.


8. Reklama jednoho erotického obchodu (Vídeň, Rakousko).


9. Zajímavá reklama na Durex.


10. Pán zřejmě není příliš nadšený z účinkování v této reklamě (reklama na Gilette).


11. Reklama „Real Hip Hop“ vás jistě zaujme. Cestující na této autobusové zastávce si mohou vyzkoušet, jak by jim to slušelo s afro účesem.


12. V obchodním centru v Soulu byla instalována tato reklama, díky které se budete cítit jako filmové hvězdy. Projdete se po červeném koberci s blesky fotoaparátů, který vás dovede až do prodejny Nikon.


 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |