MENU - zobrazit / skrýt

Neuvěříte, kolik peněz odmítl Daniel Craig za natáčení Bonda


Britský herec Daniel Craig odmítl horentní sumu od společnosti MGM za natáčení dalších dvou bondovek. Craig již několikrát oznámil, že s rolí agenta 007 skončil natrvalo.

Raději sebevražda než další natáčení

Možná, že už jsme to tak nějak tušili. V říjnu minulého roku Daniel Craig prohlásil, že si raději podřeže žíly, než znovu hrát Jamese Bonda. O několik týdnů později se nechal slyšet, že Bond je misogynní (nesnáší ženy), a on nechce mít s tímto charakterem nic společného. Nyní dobře informované zdroje potvrdily, že Craig odmítl poslední nabídku v řádě několika miliónů liber, a to konkrétně 68 miliónů.

Výdělky v řádu miliard

Danielovi nabídli velkou částku peněz za natáčení dalších pokračování, ale to nebylo to, co chtěl. Po dotočení Spectra se nechal slyšet, že to byl jeho poslední Bond, ostatní však věřili, že vysoký honorář může jeho rozhodnutí změnit.

Za čtyři bondovky, ve kterých ztvárnil agenta 007, inkasoval celkově 38 miliónů liber. Možná se pozastavíte nad touto částkou. Pro nahrávací společnost MGM to však není žádná šílená suma. Protože právě Craig jí vydělal dvě miliardy liber.

Fyzicky náročná role a zdravotní problémy

Někteří se domnívali, že ve 48 letech může být tato role až příliš fyzicky náročná pro Craiga. S problémy s koleny a celkovým vyčerpáním cítil, že bude muset skončit, tvrdí zdroj. Za jeho problémy s koleny prý stojí zranění, které si způsobil při natáčení jedné z bojových scén ve Spectru.

Kdo bude jeho následovníkem? Podle sázkových kanceláří by se jím měl stát Tom Hiddleston.

 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE