Deset rad pro ženy jak zacházet s muži během hokejového mistrovství


Že se právě nyní v Paříži hraje mistrovství světa v hokeji není nutné mužům připomínat. Jak je to ale s ženami? Některé holt k dokonalosti mají daleko a kvůli termínům jako prodloužení, postavení mimo hru, zakázené uvolnění nebo hra v oslabení okamžitě sahají po slovníku cizích slov. Každý z nás má doma nějakou tu ženu, ať je to babička, matka, sestra, manželka, snoubenka... Právě pro ně je zde oněch 10 pravidel, jak se v tomto období chovat.

 

1) Čti sportovní přílohy novin, ať víš o čem se mnou máš mluvit. Když nebudeš, budeme teď nějaký čas mlčet.

2) Po dobu konání MS je televizor mým vlastnictvím bez jakékoliv výjimky. Na dálkové ovládání se raději ani nedívej, natož abys na něj sahala. Jestli dostaneš během měsíce chuť na sex, tak jedině po skončení zápasu a jen když vyhrajeme.

3) Jestli budeš muset v době přímého přenosu přecházet před televizorem nevadí, ale musíš lézt po čtyřech nebo se plazit a nesmím si tě všimnout.

4) Během přenosů jsem hluchý, slepý a němý, s výjimkou výkřiků gól, koukání na televizní obrazovku a slyšení televizních komentátorů. Nečekej, že tě budu poslouchat, půjdu otevřít dveře, zvednu telefon...

5) Bylo by velice dobré mít po celý měsíc plnou lednici jídla a pití.

6) Prosím Tě, až mě uvidíš otráveného nebo rozzlobeného, protože můj tým prohrál, v žádném případě neříkej: "vždyť se zase tolik nestalo!", "příště vyhrajete!", tahle slova mě rozčílí ještě víc!

7) Můžeš si sednout vedle mne a dívat se na zápas, dokonce na mně můžeš krátce promluvit, ale pouze o přestávce a to ještě pouze když dávají reklamu. Nikdy nemůžeš mluvit ve chvíli, kdy reportéři hodnotí zápas nebo ukazují statistiky.

8) Opakování důležitých momentů zápasů má stejnou důležitost jako přímý přenos.

9) Ať nenapadne nikoho z tvé rodiny, z tvých kamarádek, v době konání MS mít narozeniny, svátek, křtiny, první přijímání, vdávat se, nebo dokonce zemřít!

10) Ale jestli někdo z mých přátel nás pozve ke sledování přímého přenosu u něj doma, a zejména má-li větší a lepší televizi než my, přijmeme bez jediného slova zdráhání, vezmeš pití a chlebíčky a budeš nás v tichosti obsluhovat.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |