MENU - zobrazit / skrýt

Co zbožňujeme na The Rockovi a proč si zaslouží náš obdiv


Dwayne Johnson, neboli The Rock, je jednou ze slavných osobností, která se nebojí veřejně mluvit o svém duševním zdraví. Se svými fanoušky sdílel svůj boj s depresí a snaží se jim ukázat, aby se nebáli svěřit se se svými problémy. Stihl ujít dlouhou cestu a dnes patří mezi nejlépe placené herce v Hollywoodu.

Čím si ještě zaslouží náš obdiv?

1. Má neuvěřitelnou disciplínu

Pokud jste si nevšimli, The Rock je v neskutečné formě. Ale to jen díky tomu, že na sobě zatraceně tvrdě maká. Jí 5 tisíc kalorií denně (většinou tresky a rýži), trénuje šest dní v týdnu a vstává ve 4 ráno. Je to zkrátka Herkules 21. století.

2. Byl vždy upřímný o svém mentálním zdraví

Jestliže se bavíme o duševním zdraví, ne mnoho mužů dokáže o něm otevřeně mluvit. Což jen přispívá k tragickým statistikám, a sebevražd u mužů mladších 45 let přibývá. Tím, že The Rock otevřeně hovoří o svém boji s depresí, dodává odvahu ostatním, aby se nebáli o svých problémech mluvit.

3. Má vysokoškolský titul

The Rock získal bakalářský titul v oboru kriminologie a fyziologie. Své mateřské univerzitě v Miami se odvděčil tím, že fakultě atletiky daroval 1 milion dolarů na obnovu fotbalových zařízení. Později daroval ještě další 2 milióny dolarů.

4. Rodina je pro něj nadevše

Na den matek The Rock sdílel na Facebooku historku se svou matkou: „Synu, nemůžu uvěřit životu, který nyní vedu. Babička a děda by byli tak hrdí.“ Zeptal jsem se jí: „Jsi šťastná, mami?“ V tu chvíli položila letuška v mém soukromém letadle talíř se snídaní před mou mámu. „Šťastná? Kolikrát jsem se obávala, jak pro nás zaopatřit jídlo na další den. A teď mi servírují snídani.“ Najednou propukla v pláč: „Ano, synu, nemůžu být šťastnější.“ Když mi bylo 14, vyhodili nás z bytu, protože jsme neměli peníze na nájem. Jestliže jsou naši rodiče šťastní, znamená to, že jsme jako jejich děti odvedli dobrou práci.

5. Miluje také své fanoušky

Minulé léto se The Rock zapsal do Guinnessovy knihy rekordů za to, že během 3 minut si stihl udělat selfíčka s celkem 105 fanoušky. Což je zatím rekord.

zdroj foto: Instagram

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE