MENU - zobrazit / skrýt

10 zaměstnání, při kterých jde o život!

Uvažujete o změně povolání? Ještě než tak učiníte, nespíš byste měli vidět následující seznam zaměstnání, při kterých podle amerických statistik dochází nejčastěji ke smrtelným úrazům.

Deset dovedností, které udělají dojem na ženu

Chcete udělat dojem na nějakou ženu? K tomu budete potřebovat jisté dovednosti. Které to jsou? Řada magazínů či internetových serverů pravidelně zveřejňuje statistiky, co ženy nejvíce u mužů oceňují. Každá žena je však jiná a tudíž každá má na muže jiné nároky. Jsou však určité věci, které tyto ženy spojuje. …

Jak začít s investováním do alkoholu?

Investování do alkoholu může být zajímavou volbou pro milovníky nejrůznějších alkoholických nápojů. A nemusí jít nutně jen o fakt, že si nakoupíte alkohol, který následně zkonzumujete. Tvrdý alkohol, víno a dokonce i pivo mohou sloužit jako atraktivní investiční nástroj kvůli jeho schopnosti získávat na hodnotě s věkem nebo v důsledku omezeného…

Jak na pečení dokonalé vánočky?

Měkká vánočka, která skvěle vypadá a ještě lépe chutná – to může být výzva. Poradíme vám, jak upéct perfektní vánočku, kterou se nebudete stydět položit na vánoční stůl.

Placená inzerce

33 věcí, které bychom nevěděli nebýt amerických filmů

Také se někdy zamýšlíte na logikou některých scén v amerických filmech? Podívejte se na seznam věcí, které se téměř s pravidelností objevují v každém snímku.

Mistři parkování - tomu neuvěříte!

Stali jste se svědky nějaké kuriózní nehody a ptali jste se, jak je tohle možné? Podívejte se, jakým způsobem se některým jedincům podařilo zaparkovat svá auta.

Tipy, jak zateplit starý dům nebo byt a ušetřit!

Vhodným zateplením je možné výrazně ušetřit! Přečtěte si, jaké jsou v současné době možnosti zateplení starších domů či bytů a jaký je technologický postup zateplení budov. Rovněž poradíme, jak zateplit starý dům/byt a výrazně tak ušetřit na výdajích za vytápění.

Placená inzerce

Jen zimáky nestačí. Pravidla, jak jezdit v zimě bezpečně

Teploty klesají k nule, přibývají mlhy a sychravé počasí. Takové počasí nahrává dopravním nehodám, obzvlášť, když nepřizpůsobíme jízdu podmínkám venku. Jezdit v zimě a na sněhu vyžaduje dodržování určitých pravidel a přizpůsobení cestování autem tak, aby nedošlo ke zbytečné nehodě. A zimní pneumatiky rozhodně k bezpečné jízdě nestačí.

Cítíte se nemocní? Možná je na vině váš domov

Věděli jste, že v kobercích se mohou nacházet nebezpečné chemikálie? Nebo že je dálkové ovládání od televize jednou z nešpinavějších věcí? Pro mnohé je jejich domov jistým útočištěm, kde nacházejí klid a odpočinek. Nejrůznější bakterie, plísně a roztoči však mohou být důvodem vašeho zhoršujícího zdraví.…

Proč si nechat narůst vousy, výhody vousů

Jak jste si pravděpodobně už všimli, vousy jsou in. V těchto dnech je „ošuntělý“ vzhled kdysi vyhrazený horským mužům, dřevorubcům a hippies velmi oblíbený. Občas se sice objeví zprávy, že vousům už odzvonilo. Nevěřte jim. Vousaté období se ještě nějakou dobu bude nosit. A plnovousy jsou opravdu in.

« Předchozí Další »
1 2 3 4 5 6 33 65 96 128
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE