MENU - zobrazit / skrýt

Jak si správně oholit hrudník

Ještě než se pustíte do odstraňování porostu na vaší mužné hrudi, zvažte, zda to opravdu chcete. Má to své výhody i nevýhody. Hrudník pokrytý chlupy může být znakem mužnosti a zralosti, pro některé ženy je vyloženě přitažlivý. Chlupatý hrudník může být také méně citlivý na dotek a méně náchylný k podráždění než oholená pokožka. Na druhé straně…

Zapomeň na fitko, posiluj doma - 2. díl

Pokračujeme ve výběru efektivních cviků a tipů pro sportovce, kteří chtějí posilovat doma. Tento druhý díl navazuje na náš předchozí článek a přináší nové cviky a využití běžného vybavení domácnosti pro posilování. Prozkoumejte nové cviky a způsoby, jak využít běžné…

Zapomeň na fitko, posiluj doma

Posilování doma se stává stále populárnější alternativou k tradičním posilovnám, zejména pro ty, kteří chtějí začít pracovat na své fyzické kondici. Tento článek je určen pro všechny, kteří chtějí zahájit svou cestu k lepší formě z pohodlí domova. Nabízí začátečníkům praktické tipy pro efektivní domácí posilování bez potřeby drahého vybavení.

Vánoční rekordy: kolekce, kterou nesnědli kvůli Hitlerovi a borovička, která neopadá.

Vánoce jsou svátky klidu, míru, pohody, lásky.... Jo, to všichni dobře víme a je to super, ale Vánoce také lidi provokují k pokoušení nejrůznějších rekordů. A některé jsou pěkně zvláštní a světe div se, dokonce pocházejí z naší české kotliny. Tak třeba nejstarší vánoční kolekce (už asi nebude moc mňam) nebo nejdéle uchovaný vánoční stromeček.

Vojenský výcvik pro civilisty: buďte v aktivní záloze!

Jste nadšeným fanouškem do army oblečení, filmů a her? Vyzkoušejte si, jaké je to být vojákem. Podstupte výcvik pro civilisty a buďte vojákem v aktivní záloze. Pokud toužíte jen po adrenalinovém zážitku, staňte se vojákem na zkoušku nebo někomu tento zážitek darujte.

Placená inzerce

Co rozhodně nekupujte matce pod stromeček

Vánoce se kvapem blíží a dříve než si začnete zbytečně lámat hlavu, co máte koupit svojí matce, přečtěte si náš článek. Neporadíme Vám, co koupit. Ale poradíme Vám, co nekoupit. Při výběru dárku se snažte myslet na to, co všechno pro Vás tato jedinečná žena udělala.

Vyhněte se vánočním hádkám. Poradíme, jak

Vánoce jsou tady, a i když se všude mluví a píše o tom, že to jsou svátky klidu a míru, my všichni víme, že to není pravda. Pokud pomineme shánění dárků, stromečků, kaprů, úklid a podobně, je to také minové pole, co se týká partnerských hádek. Jednak protože prostě se ta pohoda někdy dělá tak trochu na sílu a jsou to nervy a také proto, že…

Čtyři nejlepší vánoční trhy v Evropě

Do Vánoc zbývá pár týdnů, tak proč se nepodívat na ty nejlepší vánoční trhy na starém kontinentě. Kam vyrazit na vánoční punč?

Jak vytápět chytrou domácnost? Jedině chytrým vytápěním

Chytrá domácnost neboli smart home je cestou, jak si maximálně zpříjemnit a usnadnit každodenní život. Zpříjemnění života a významnou úsporu peněz přináší i chytré vytápění, které by nemělo chybět ani ve vaší domácnosti. Co se pod tímto pojmem skrývá a jaké jsou jeho hlavní výhody?

Placená inzerce

Skvělé nápoje nejen na zahřátí

K zimním večerům během Vánoc patří i nějaké to dobré pití na zahřátí. Kromě tradičních nápojů prozradíme i ty, o kterých jste možná ještě neslyšeli a přesto stojí za to je vyzkoušet.

« Předchozí Další »
1 2 3 4 33 65 96 128
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE