6 návyků sebevědomého muže


Sebevědomost si někteří zaměňují s arogancí. A to neprávem. Sebevědomí lidé dosahují úspěchů nejen na poli pracovním, ale i milostném. Vydělávají více peněz a randí se ženami, které se jiní bojí oslovit. Jaké jsou jejich návyky? 

1. Ve všem vidí nové příležitosti

Sebevědomí muži se nebojí nových výzev. Pokud se jim zdá daná věc příliš komplikovaná, nebo dokonce nemožná, to je ta správná motivace pro ně.

2. Soustředí se jen na to, co opravdu chce

Věří tomu, že jsou schopni dosáhnout svých cílů. Pokud to vidíte, dosáhnete toho. Stačí se jen rozhodnout, co doopravdy chcete.

3. Nebojí se riskovat

Autor románů Patrick Quinlan je jedním z těch, kteří se nebáli riskovat a jít za svými sny: „Když mi bylo kolem dvaceti, rozhodl jsem se, že se chci živit psaním. Začal jsem tedy psát, především po nocích po práci, někdy také o víkendech. Všichni si mysleli, že jsem blázen. Moje rodina, přátelé, zkrátka každý. Mysleli si, že jen ztrácím čas. Pár lidí mi dokonce řeklo, že se za mě stydí. Dostal jsem stovky zamítnutí – 500 nebo i víc. Ano, opravdu. Nakonec jsem podepsal smlouvu na svůj román Smoked, který byl vydán ve Spojených Státech dva týdny po tom, co jsem jej dokončil. O další dva týdny později jsem získal celosvětovou smlouvu. Bylo mi 34.”

4. Věří svým instinktům

Důvěřujte svým instiktům a nechte se jimi řídit. To neznamená, že musíte být impulzivní, sebevědomý muž se řídí svým instiktem, ale na druhou stranu si umí promyslet každé rozhodnutí.

5. Učí se ze svých chyb

I sebevědomý muž se může dopustit řady chyb. Nikdo přeci není neomylný. Co jej však odlišuje od ostatních, je to, že se ze svých chyb dokáže poučit.

6. Chová se jako vítěz

Pokud jste dostatečně sebevědomí, víte, že dokážete získat cokoliv, po čem jen toužíte. Ať už se jedná o zvýšení platu nebo získat na rande ženu svých snů. Jestliže se podíváte na své přání a předsevzetí objetkivně, existuje větší šance neúspěchu. Strach a pochybnosti by vás však neměly svazovat a držet zpátky.

zdroj foto: foter.com

 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |