Jak trénovat jako The Rock


Konec roku se pomalu blíží a s ním ty stále stejné předsevzetí. Zapsat se do posilovny, shodit pár pneumatik na břiše… Dostat se zpět do formy vám pomůže bývalý osobní trenér herce Dwaynea Johnsona, známého pod přezdívkou The Rock

Osobní trenér Aaron Williamson trénoval The Rocka během natáčení snímku G. I. Joe: Odveta (2013). Zná tak dokonale režim tohoto bývalého wrestlera a hollywoodské hvězdy.

Jestliže sledujete The Rocka na sociálních sítích, měli jste možnost seznámit se s jeho intenzivními tréninky. Dokáže nejen skvěle motivovat a inspirovat své sledující. Jeho tělo mluví za vše. Jeho vytrénované paže a vyformovavé břišáky vás nenechají na pochybách, že do posilovny nechodí kvůli selfíčkům. Věděli jste, že byl The Rock vyhlášen nejvíce sexy mužem pro rok 2016?  

 

 

1. Začněte brzy (a tím myslíme hodně brzy)

The Rock není jeden z těch, který by si po ráno přispal. Jeho budíček je pravidelně nastaven na 4. hodinu ranní. Williamson je na tom podobně, vstává již v 5 hodin ráno. To ovšem neznamená, že chodí spát brzy. Jejich hektický program jim ne vždy zaručí osmihodinnový spánek.

2. Trénujte, trénujte, trénujte

„Vždy chcete chránit věci, které vám umožňují dělat to, po čem toužíte. Mojí ‚věcí', kterou se snažím chránit, je trénink. Bez ohledu na to, v jakém časovém pásmu se nacházím, jak málo hodin jsem spal, vždy si najdu čas, kdy trénovat. Trénink je mou vášní, umožňuje mi soustředit se a poté pracovat dalších 12 – 14 hodin,” říká The Rock.

3. Sebemotivace je ta nejlepší motivace

Každý, kdo ví o Rockových problémech s depresemi, období neúspěchů a proher a jeho chudobných začátcích, nejspíš také ví, že všechny tyto negativní stránky jej dokázaly nakopnout a motivovat – stejně tak jako jeho bývalého trenéra Williamsona, který, jak sám tvrdí, zažil pár krušných chvil v životě. Vše, o co se tito dva snaží, je, abyste pokračovali ve svých snech a neztráceli odhodlání.

4. Dostatečný příjem potravin

Rockova dieta není pro každého. Z čeho se skládá? 4,5 kila tresky každý den není pro nikoho se slabým srdcem. Dieta Dwaynea Johnsona zahrnuje 430 gramů bílkovin, 533 gramů sagaridů a 97 gramů tuku. Může vám hrozit nejen poškození jater, ale pokud nebudete pít dostatečné množství vody, hrozí vám také vysoké riziko dehydratace.

 

zdroj foto: instagram The Rocka

 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |