MENU - zobrazit / skrýt

Znalci Jardy Jágra mají šanci vyhrát nový Huawei P9


Jak dobře znáte naši hokejovou legendu Jardu Jágra? Pokud si hodně věříte a budete schopni si správně tipnout, jak by se zachoval v různých situacích, máte šanci vyhrát nový Huawei P9 nebo nějakou z dalších krásných cen.  Je pravda, že na letošním mistrovství se blýskly spíš mladší ročníky, avšak na Jardu žádné české hokejové srdíčko nezapomnělo. I on na své věrné fanoušky myslí a díky jeho spolupráci s Huawei teď máme možnost vyhrát vlajkovou loď této značky.

O telefonu Huawei P9 jste možná už něco slyšeli. Jedná se o smartphone, který přináší absolutně revoluční technologii fotografování. Je vybaven dvěma 12megapixelovými čočkami vedle sebe, které dokáží vyfotit opravdové divy. Fotky jsou k nerozeznání od zrcadlovky, dají se z mobilu dostat dokonce ve formátu RAW bez ztráty kvality, který je u zrcadlovek běžný. Za zmínku stojí i baterie o kapacitě 3000 mAh, což je mezi dnešními smartphony nadprůměr, silná anténa pro lepší signál (i Wi-Fi signál) a čtečka otisků prstů. Huawei teď navíc nabízí VIP záruku v délce 3 let a ještě 3 měsíce na bezplatnou výměnu displeje v případě poškození.

Jak tenhle mobil získat s Jardou?

Nedávno byla spuštěna soutěžní webová stránka www.zaostrinauspech.cz, kde se může zapojit naprosto každý. Připravených je devět sérií různých otázek. Ukrývají se v nich skutečné i fiktivní okamžiky z Jardova života a vaším úkolem je určit, jak by se Jarda v dané situaci zachoval. Když si takhle správně tipnete tři odpovědi, máte šanci vyhrát Huawei P9, sluchátka JBL, bluetooth reproduktor Huawei nebo powerbanku Huawei o slušné kapacitě 13 000 mAh.

Nejlepší je, že si můžete vyzkoušet úplně všech 9 okruhů s otázkami, a dokonce několikrát. Pro další pokus ve stejném okruhu otázek stačí jen sdílet soutěž na Facebooku. Zda jste něco vyhráli, se dozvíte okamžitě po zodpovězení. Čím vícekrát to zkusíte, tím vyšší je šance na výhru. Vžijte se i vy do Jardy Jágra a třeba se na vás usměje štěstí – www.zaostrinauspech.cz.

zdroj foto: facebook.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: Placená inzerce

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE