Hrajte si. Vyčistí vám to hlavu a nakopne k dalšímu výkonu


Většina chlapů zůstává ve své podstatě kluky, kteří si rádi hrají. Ta možnost prožít si dobrodružství během výpravy, zapařit počítačovou hru nebo si jen tak zablbnout. I to je jedna z věcí, které ženy na mužích nechápu a milují zároveň. Poznáte se v tomhle i vy?

Pánové, trápí vás něco a neumíte to pojmenovat?

Dnešní doba s sebou nese kromě většího pohodlí a dostatku takřka všeho i další fenomén. Zatímco dřív muži lovili nebo bránili území, dnes už v našich končinách nic z toho dělat nemusí. Jenomže energie a soutěživost jim zůstala. Možná i vy chodíte z práce domů čím dál otrávenější. Stereotyp je ubíjející, cítíte se tak nějak bez energie a bez života. Dost možná vám hlavu tíží nepojmenovatelné strachy a obavy. Máme pro vás dobrou zprávu, jak se s tím vším poprat. Začněte si hrát.

Adrenalin vás donutí překonat sám sebe

Milujete pořádnou dávku vzrušení? Tak vyzkoušejte třeba lezení po skalách. Má to hned několik výhod. Kromě toho, že tady jde skutečně často o život, posílíte pořádně i svaly. Ideální kombinaci pro ty z vás, kteří trávíte pracovní dobu na kancelářské židli. Nebo si zajděte na obyčejnou pouť a projeďte se na centrifuze. Trocha strachu vás pořádně nakopne. Vyzkoušejte si rychlou jízdu na okruhu, sedněte na motorku nebo si užijte jízdu ve formuli. Skočte bungee jumping. Zkrátka překonejte překážky i vlastní strach a odměna v podobě štědré dávky endorfinů se záhy dostaví.

Vydejte se za dobrodružstvím

Většina lidí přisuzuje slovu mužnost významy, jako je odvaha, schopnost poradit s problémem nebo čelit nebezpečí. Chodili jste jako malí do skauta? Pak určitě víte, co o čem je řeč. Upusťte páru třeba v lese. Vydejte se na dobrodružnou výpravu a sbalte si do batohu jen to nejnutnější. Pokud máte syna, pak ho vezměte s sebou. Je to nejlepší dárek, který mu můžete dát. Rozdělejte si na svojí výpravě oheň, spěte pod širým nebem a postarejte se sami o sebe. Moderní technologie nechte pro jednou doma.

Unavené svaly a čistá hlava

Samostatnou kapitolu tvoří sportovní hry. Jestli žádnému sportu neholdujete, možná byste měli začít. Proč? Pořádně se během něj vybijete, a hlavně vyčistíte hlavu. Pot, soutěživost a pohyb, to je to, co potřebujete, abyste se cítili líp. Zkuste se pořádně proběhnout při hraní squashe, zajděte si s kamarády zahrát fotbal nebo si zvedněte v posilovně pár kilo na benchi. Trocha potu umí úplné zázraky.

Jste soutěživí? Ukažte, že jste nejlepší

Někdy k vyčistění hlavy stačí, když si prostě a jednoduše zahrajete třeba stolní fotbálek nebo nějakou deskovou hru. I tady můžete totiž probudit svou mužnost. Snad všichni muži chtějí vyhrát. A je jedno, jestli je to v Člověče, nezlob se, Monopolech nebo stolním fotbálku.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: Placená inzerce

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |