Žebříček sexy celebrit, které ve skutečnosti až tak sexy nejsou


Taky jste měli někdy pocit, že vám prostě něco uniká? Vidíte to černé na bílém v novinách, tvrdí vám to v televizi, ale vy to pořád nechápete? Taky se tak někdy cítíme, především co se týče některých celebrit.

Gwyneth Paltrow byla zvolena nejvíce sexy ženou planety. Někteří z vás však mohou oponovat, že jim jako nejkrásnější žena rozhodně nepřipadá. Což se však dá říci i o dalších celebritách, o kterých se nám média stále snaží vnutit, že jsou krásné a sexy.

Následující žebříček zobrazuje několik žen ze světového showbyznysu, které jsou sice atraktivní, ale rozhodně bychom je nenazývali sexy, či je řadili na nejvyšší příčky v žebříčku nejkrásnějších žen planety.

Kim Kardashian

Co si budeme povídat. Slavnou se stala především díky rodinné reality show, která je v Americe nesmírně populární. V médiích se od té doby objevuje prakticky nepřetržitě. Její krása se stala přeceňovaná a její popularita stoupla tak rychle jako její ego. Pánové na Kim Kardashian obdivují její napěchovaný dekolt.

Renee Zellweger

Ne, ani v deníky Bridget Jones bychom ji neoznačili za sexy. Když se na ni podíváme, prostě nechápeme, co na ní někteří vidí.

Reese Witherspoon

Nepopíráme, že je Reese atraktivní, ale rozhodně ne natolik, aby byla řazena mezi nejvíce sexy ženy planety.

Angelina Jolie

Když se objevila ve filmu Tomb Raider, stala se snem nejednoho muže. Byla sexy, inteligentní, přitažlivá. Ne však nyní. Na jejím těle snad nenajdete ani gram tuku, adoptovala už asi milión dětí z celého světa. A média si stále nechtějí připustit, že ztratila svůj dřívější sex-appeal.

Kristen Stewart

Abychom byli ke Kristen fér, její role v Twilight sáze nevyžaduje, aby byla sexy. Kromě toho, že se stále nedokáže sžít s nově nabytou slávou, nás média stále snaží přesvědčit o její neskutečné kráse a také jejím smyslu pro módu.

Lady Gaga

I když v řadě svých videoklipů vystupuje velmi spoře oděná, to ji ještě nedělá sexy.

Selena Gomez

Že nevíte, o koho se jedná? Tato mladá hvězdička se proslavila pořady pro americkou mládež a také jako přítelkyně Justina Biebera.

Kate Moss

I když je jednou z nejslavnějších supermodelek, svou profesi dělá už od 14 a každoročně vydělává kolem 9 miliónu dolarů, stále nás to nemůže přesvědčit k tomu, abychom ji mohli označit za jednu z nejvíce sexy žen světa.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: celebrity

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |