Vyzkoušejte WinAmp 5.5


Legendární hudební Mp3 přehrávač se nedávno opět objevil ve zcela nové verzi s označením 5.5, která má jistě co nabídnout. Jde již o finální verzi, takže žádné testování nebo beta verze. Program by měl být stabilní a bezproblémový, takže není nic jednoduššího, než si ho rychle stáhnout. Další informace se dočtete následujícím článku.


 

Kdo zná formát Mp3, pak musí velice dobře znát i legendární Mp3 přehrávač Winamp, který je na světě již od samého zrodu formátu MP3. Za několik let se vypracoval v opravdový profesionální program, který má co nabídnout a to nejen na poli Mp3 a hudby, ale i videa a spojení s internetem.

Nová verze čekala na svoji finální podobu 5.5 poměrně dlouho, ale jistě stojí za to. Pokud očekáváte jako v prvotních verzích Winampu jednoduchost a rychlost, pak budete možná trochu zklamáni, protože Winamp je velice propracovaný přehrávač, který již vyžaduje náročnější počítač a operační systém. Winamp také funguje jako organizátor skladeb a videí na vašem počítači, nebo také nabízí tisíce internetových rádií, které lze poslouchat přímo z Winampu.

Pokud vlastníte předchozí verzi, pak od novinky 5.5 očekávejte některé nové funkce a možnosti. O něco lepší ovládání a podporu většiny formátů. Velkou změnou také je, že nový Winamp 5.5 již nepodporuje operační systémy Windows 95/98 a od této verze podporuje pouze Windows XP, 2000, Server 2003 a Windows Vista. Opět jsou k dispozici čtyři verze a to Full, Lite, Bundle a placená verze Pro za 19,95$. Kromě poslední verze lze samozřejmě stahovat opět zdarma přímo ze stránek výrobce. 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |