Vytřískejte z lyžovačky maximum! A bez zbytečného utrácení.


Zimní dovolená slouží k načerpání nové energie a zrelaxování se, ale i tak si zde najde místo přátelská rivalita. Kamarádi si sice nakoupili lyžařskou výbavu za desítky tisíc, ale to jim nezaručuje lepší výkony. Jak jim dát pořádně na frak a přitom si ušetřit třeba na wellness? Poradíme vám.

Jak sehnat lyže na poslední chvíli?

Nové lyže nejsou jedinou alternativou. Bazar není sprosté slovo a použitý model vám poslouží stejně dobře jako nový. Najdete zde lyže od světových výrobců, často až s osmdesátiprocentní slevou. A rozhodně nečekejte, že mají jen muzejní kousky – některé lyže světových značek sem odložili po jednom nebo dvou dnech na sjezdovce. Prostě proto, že původnímu majiteli nevyhovovaly. To ale neznamená, že nebudou vyhovovat vám.

Stoprocentní výkon za pětinovou cenu

Ptáte se, jak je to možné? Profesionální lyžaři během sezony vyzkouší klidně pět různých modelů. Když zjistí, že jim některý nesedí, skončí většinou v bazaru. Tady přichází vaše chvíle. Veškeré bazarové zboží je kompletně oservisováno a prodejce ručí za stoprocentní funkčnost. Povrchové škrábance ničemu nevadí. Po krátkém hledání v bazaru ale najdete i lyže, které vypadají jako zbrusu nové a jsou stejně tak výkonné. S trochou talentu roznesete kamarády při závodu na kopytech.

Oni možná kvůli drahé výbavě šetří každou korunu. Při příležitosti vašeho vítězství je aspoň pozvěte do baru na pár skleniček, máte na to.

Nejdříve si lyže vyzkoušejte

Nekupujte zajíce v pytli – v dobrém bazaru vám lyže nejprve půjčí a pro nákup se rozhodnete až poté, co si je pořádně otestujete. Od prodejní ceny vám odečtou půjčovné a zbytek doplatíte. V tomto ohledu mají bazarové lyže před novými jasnou výhodu.

Jaké lyže nás letos zaujaly?

Řadíte-li se mezi pokročilejší lyžaře, vaší pozornosti by neměl uniknout model Progressor 700 PR od značky Fischer. Špičková technologie usnadňuje nasazení nového oblouku i výstup z něj. Lyže se hodí na upravenou sjezdovku i pro průzkum zatím neprobádaného terénu. Vždy jsou připraveny na zdolání nových překážek.

Model vás překvapí nízkou hmotností – nenecháte na svahu poslední síly a po chvíli odpočinku vyrazíte za večerní zábavou. Zářivě zelený design zaujme všechny kolem. Kdo ví, možná bude mít podobnou barvu některý z vašich přátel, až tu parádu uvidí.

zdroj foto: dollarphotoclub.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: Placená inzerce

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |