Videoautor: redakce Menzone.cz

Kdo by nechtěl cvičit v takovém prostředí!

Nejlepší fitness video jaké jsem kdy viděla. Podívejte se, jak Michel Gondry a jeho tým vytvořili "svalovou" hudbu pro jednu známou kosmetickou značku.

Když má hasič den blbec

Většina lidí je obdivuje pro svou odvážlivost v záchranně lidských životů. Jejich povolání patří mezi TOP 8 nejvíce sexy zaměstnání, přesto to jsou však obyčejní lidé, kteří stejně jako my…

Kdyby muži říkali pravdu

Už víte, jak by vypadala realita, kdyby ženy říkaly pravdu? V tomto videu si vyslechnete tvrdou mužskou realitu aneb Jak by to dopadlo, kdyby mužská část naší populace říkala, co si doopravdy…

Dívka za to vzala

Začátky jsou krušné. Přesvědčila se o tom jedná pěkná dívka, která si jen tak bez nějakých chráničů a dokonce i přilby, chtěla vyzkoušet jízdu na malém motocyklu. Možná tak trochu podcenila jeho nemalou sílu. Tipnete si, jak to asi dopadlo? :)

Kdyby ženy říkaly pravdu

Chcete vědět, co si ženy opravdu myslí? Mužská populace si často stěžuje, že nedokáže číst myšlenky jejich něžnějších poloviček. Skutečně však po tom toužíte? 

Zábavné svatební odpoledne

Máme pro Vás jeden tip, jak svým přátelům připravit opravdu velký svatební zážitek. Stačí Vám k tomu pár schopných lidí a rázem máte o zábavu postaráno. Třeba Vás následující video dostane stejně, jako nás :)

"Kolečko" jako dopravní prostředek v polském stylu

Ulehčit si práci a zároveň si užít nějakou tu legraci měl jeden polský šikula, který běžnému kolečku pro zahrádkáře a kutily přimontoval motor, připojil pojízdný stojánek a sestrojil tak vynikajícího pomocníka. Co myslíte, dočkáme se sériové výroby? :)

Jak se balí inženýři

Léto je již sice za námi, podívejte se však na toto video, jak se zabalit jako inženýr. Tipy, jak do malé tašky "narvat" většinu vašeho šatníku. Necháte se inspirovat?

Driftující traktor

Následující video je jasným důkazem toho, že srandu si leze užít takřka s čímkoliv. V našem případě k tomu stačí šikovné ruce, trocha volného času a čtyřválcový motor Volvo.

Jak se to dělá v autobusu

V autobuse nemusí být až taková nuda. Přesvědčilo se o tom pár cestujících, kteří měli během jízdy alespoň na chvilku moc hezkou podívanou (teda až na dotyčného, který vše nahlásil) :)

« Předchozí Další »
1 3 4 5 6 7 8 9 11 16 21
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |