Videoautor: redakce Menzone.cz

Mobilní telefony aneb Jak sestřelit konkurenci

Jak donutit zákazníky ke koupi nejnovějších mobilních telefonů od Nokie? Stačí k tomu super nápad, ještě lepší um fotbalisty a správný výběr situace. Podívejte se na velmi povedenou reklamu, hlavně na pasáž v čase 1:39 sec. :)

Kompilace nejlepších držkopádů

Chcete se pobavit na cizí účet? Pak si udělejte chvilku čas a zhlédněte následující video, které je plné držkopádů a nehod, které jsou mnohdy velmi bolestivé. Nikomu nic zlého nepřejeme, ale tady jsme se fakt nasmáli :)

Drifting aneb Kdo umí, ten umí!

A kdo neumí, ten... Vychutnejte si toto úžasné video, kde vám předvedou, jak se to má správně dělat. Připoutejte se, startujeme!

Takhle bourají motorkáři

Máte rádi motorky? Pak se vás následující video zaručené týká. Prohlédněte si kompilaci nehod motorkářů a berte to, jako výstrahu pro vaši jízdu. V případě, že to s vámi nic neudělalo, doporučujeme navštívit web www.chcizit.cz.

Ken Block se zase předvedl

Kalifornský střelec Ken Block dal o sobě opět vědět. Tentokrát v tom nejede sám. Ve video upoutávce na Mistrovství světa v Brázílii 2014 spolu s ním účinkuje fotbalista Neymar Jr. Tak jako v každém videu, kde se objeví Ken Block, i nyní se můžete těšit na spoustu…

Nejtěžší práce na světě. Kolik za ni platí? Nic!

24 lidí se rozhodlo ucházet o nejtěžší práci na světě. Překvapení, které jim připravili na závěr, určitě nikdo z nich nečekal. 

Opilé ženy. Video, které pobaví

Víte, proč ženy tolik holdují alkoholu? Protože jsou potom strašně roztomilé, okouzlující, předvádí úchvatné taneční kreace a ta chvilka trapnosti jim je prostě odpuštěna. Pánové, pobavte se v následujícím videu na ženský účet :)

Překvapení ve výtahu

Čekáte na výtah, otevřou se jeho dveře a najednou..... Ne, nečekají tam na vás vzkazy ve výtazích. Následující video berte spíše jako tip na

Pravděpodobně nejlepší video pro muže na Youtube

Toto video je jakýmsi mixem dvou nejvyhledávanějších témat na internetu od 90. let. Souhlasíte s výběrem?

Jak Češi přepsali dějiny: Ohlédnutí za zlatým Naganem

Takové ráno pražské Staroměstské náměstí nepamatovalo. Ještě se ani nerozednívalo, když historické centrum hlavního českého města zaplnily desetitisícové hloučky lidí. Cílem bylo jediné – u velkého plátna podpořit české hokejové hrdiny, kteří v 13:45…

« Předchozí Další »
1 2 3 4 5 6 7 8 11 16 21
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |