Tuning výstava - SEMA 2008


Tuning automobilů je relativně novou a atraktivní disciplínou. Ty nejzajímavější výtvory tohoto odvětví jsou momentálně k vidění na tunigové výstavě SEMA 2008, která se pořádá v Las Vegas. Náš magazín vám přináší velkou galerii nejen vystavených vozů, ale i sličných hostesek. 

Výstava začala tento týden ve městě hazardu v Las Vegas. Najdete tady všechny tuningové vymoženosti, které se na americkém a světovém trhu nabízejí.

A co se například na veletrhu objevilo? Jedním z typů vozů je Toyota Thundra. Tady se objevila v rudém konceptu Ducati Transporter. Jak název napovídá, vůz byl upraven tak, aby co nejlépe ladil jako doprovodné vozidlo pro závodní motocykl Ducati.

Také tu máme tovární úpravu nejprodávanějšího pickupu všech dob - Fordu F150, ale ve speciální edici SVT Raptor R. Auto je určené převážně do terénu, ale můžete se s ním chlubit i ve městě.

A co rodinné a luxusní vozy? Za zmínku stojí například Hyundai Genesis. Novinka od korejského výrobce dostala hned tři varianty úprav. Lišily se barvou karoserie, použitými prvky a také výbavou.

A na závěr parádní sporťáky. Tak například firma Classic Design představila Concept 2 Widebody Challenger. Je to v podstatě Dodge Challenger snížený o 55 mm se speciálními ráfky, pneumatikami a zvláštními úpravami karoserie v retrostylu.

Hodně zajímavě vypadá i stánek Chevroletu. Tady je totiž na čtyřech vozech ukázána budoucnost modelu Camaro, konkrétně doplňkových dílů pro zákazníky. Postupně se totiž dostane do nabídky sada dílů, jako jsou prahy, nárazníky, různobarevné interiéry či speciální kola, které si bude každý zákazník moc vybrat individuelně.

Další vystavená auta a krásné dívky si můžete prohlédnout na našich fotografiích. 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |