Tři elegantní novinky od Nokie


Nokia představila trojici mobilních přístrojů, které v sobě snoubí okouzlující a moderní vzhled s nejnovějšími vývojovými trendy v oblasti mobilní funkčnosti. Všechny tři mobilní novinky - véčko Nokia 6600, Nokia 6600 slide a Nokia 3600 slide - se vyznačují elegantním minimalistickým designem a atraktivní výbavou.


 

Véčko Nokia 6600: Elegantní a sofistikovaný vzhled

Telefon Nokia 6600 lze lehce otevřít jediným stiskem tlačítka, který odhalí zářivě osvětlený 2,13" OLED displej se zobrazením až 16 milionů barev. Díky souvislému designu vytváří charakteristická "zadní hladká část" telefonu Nokia 6600 celkem příjemný obrysový tvar v otevřené poloze a uchovává si subtilní vzhled i po uzavření přístroje. Na zářivě lesklém povrchu vyklápěcího telefonu Nokia 6600 se po dvojím poklepání zobrazí skrytý sekundární displej, na němž "naskočí" údaje o aktuálním čase, příchozích zprávách, zmeškaných hovorech a mnoho dalších oznámení.

Využití 3G technologie umožňuje rychlé a jednoduché sdílení snímků a videozáznamů zachycených prostřednictvím kamery s 2megapixelovým rozlišením, která je vybavena dvojitým LED bleskem a rychlým přístupem k internetovým službám jako jsou např. Yahoo! Go nebo Flickr. Nokia 6600 slide se pohodlně vejde do kapsy či do dámské kabelky a jeho předpokládaná maloobchodní cena 275 eur (asi 6 400 Kč).

Nokia 6600 slide: Kompaktní a vyvážený charakter

Mobilní telefon Nokia 6600 slide je jako jeden z nejmenších vysouvacích přístrojů společnosti Nokia vskutku věrný svému označení, neboť jej lze snadným pohybem rozevřít v dlani. Vzhled telefonu Nokia 6600 slide s lesklým povrchem, tělem z kvalitní oceli a středovou navigační klávesou z hliníku působí dojmem nenápadné elegance a vizuální jednoduchosti. Jemným poklepáním na tělo výsuvného telefonu Nokia 6600 lze jednoduše zobrazit údaje o aktuálním čase, nastavení času buzení či různá upozornění, stejně jako ukončit či odmítnout příchozí hovory.

Kamera s rozlišením 3,2 megapixelu umožňuje pořizovat fotografie a videozáznamy ve vysoké kvalitě, které lze následně sdílet prostřednictvím internetových služeb nebo multimediálních zpráv, a to vše přímo z fotografického menu přístroje. Velký 2,2" QVGA displej s 16 miliony barev navíc usnadňuje orientaci v terénu díky integrované aplikaci Nokia Maps, kterou lze volitelně doplnit o modul Nokia Bluetooth GPS Module LD-4W a přídavnou navigační licenci. Předpokládaná maloobchodní cena mobilního telefonu Nokia 6600 slide je 250 eur (něco přes 5 500 Kč).

Nokia 3600 slide: Nejmodernější kombinace

Nokia 3600 slide oslovuje uživatele směsicí vkusných barev a materiálů, vytříbeností povrchové úpravy příjemnou na dotek a zároveň se vyznačuje ucelenou nabídkou moderních funkcí. Hladká keramická lakovaná a kovová úprava v kombinaci s vysoce lesklým povrchem a barevnými odstíny vyvolává příjemné vjemy při doteku i při vizuálním kontaktu s telefonem Nokia 3600. Nokia 3600 slide je stejně tak příjemný i na poslech, neboť se jedná o vůbec první produkt společnosti Nokia, který je vybaven funkcí potlačení okolních ruchů a vestavěným přehrávačem hudby, jenž nabízí k poslechu až 3 000 oblíbených skladeb uložených na volitelné datové kartě typu microSD.

Drobný, ergonomicky tvarovaný telefon Nokia 3600 slide obsahuje rovněž kameru s rozlišením 3,2 megapixelů vybavenou funkcí automatického zaostřování a dvojitým LED bleskem a vyznačuje se znamenitými vlastnostmi pro pořizování fotografií a videozáznamů, a to i ve velmi tmavém prostředí. TV výstup, který zajišťuje pohodlné propojení telefonu s většinou televizních přijímačů, umožňuje rychlé sdílení fotografií a videozáznamů.

Mimo jiné je připravena předinstalovaná aplikace Nokia Maps s volitelným použitím modulu Nokia Bluetooth GPS Module LD-4W - v aplikaci je uloženo více než 15 milionů klíčových destinací včetně restaurací, obchodů, hotelů a dalších míst. Předpokládaná maloobchodní cena mobilního telefonu Nokia 3600 slide činí 175 eur (zhruba 4 000 Kč). 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |