Flyboarding – ten pravý adrenalin


flyboarding
flyboarding

Zdroj: zdroj foto: adrop.cz

Toužíte stále po nových dobrodružstvích a zábavě? Sedět u počítače či televize vás nebaví? Máte rádi pohyb a vzrušení? Tak v tom případě můžete vyzkoušet flyboarding. Že jste o něm ještě neslyšeli? O hodně přicházíte! Vyzkoušejte tuto novinku mezi adrenalinovými zážitky. Při flyboardingu zažijete nepopsatelný pocit volnosti.

Co je flyboarding?

Flyboarding je vlastně takové létání či skákání nad vodní hladinou za pomoci speciálního tryskového přístroje, na kterém stojíte. Flyboarding si můžete vyzkoušet během letních měsíců a to za každého počasí. Létejte nad vodní hladinou, skákejte nad ní jako delfín nebo si v klídku plujte pod vodou. To vše flyboarding umožňuje.
Zažijete neuvěřitelnou svobodu pohybu, protože létat lze všemi směry. Vyletět můžete až 9 m vysoko! Ačkoliv to tak nevypadá, létat na flyboardu je poměrně snadné a dá se naučit během pár minut. Ovládání je intuitivní a směr letu určujete pohyby chodidel a boků.
Tento sport není těžký a zvládne ho každý. Není potřeba mít dobrou fyzičku. Mnohem důležitější je rovnováha a koordinace pohybů.

Jak probíhá kurz?

Lekce flyboardingu je určena pro 1 osobu a je rozdělena do 2 částí. První část je teoretická a věnuje se tomu, jak flyboard řídit a jak na něm balancovat. Druhá část lekce je praktická - využijete své nově nabyté znalosti v praxi. A je to vážně zábava!
Celá výuka trvá 1 hodinu, z toho čistý let je 15 minut. Lekci vedou zkušení instruktoři flyboardingu, takže nemusíte mít strach. Bezpečnost je na prvním místě! S sebou přitom ale stačí mít jen plavky a ručník. Veškerá potřebná výstroj jako je neopren, vesta a ochranné pomůcky budou zapůjčeny na místě.

Hoverboarding

Vyzkoušet můžete i další vodní sporty. Za zmínku stojí například hoverboard, který funguje na stejném principu jako flyboard. Rozdíl je v tom, že při hoverboardingu se k létání nad vodou používá prkno, které je rychlejší než flyboard a vynese „pasažéra“ až 5 m vysoko.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: Placená inzerce

Tagy: zábava
flyboarding© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |