MENU - zobrazit / skrýt

Svět PC her v roce 2014. Co náš čeká a nemine?


Je jen málo lidí, kteří pracují s počítačem a nepřišlo do kontaktu s počítačovými hrami. Mnoho dnešních dětí si bez PC her nedokáže představit využití volného času. A řadě mužů tato vášeň zůstala i v dospělosti. Zdá se to až neuvěřitelné, ale počítačové hry existují již více než tři desítky let. Za tu dobu pochopitelně došlo v jejich vývoji k obrovskému skoku, jedno se však nemění, a to hodiny a hodiny perfektní zábavy.

Letošní rok nebude jiný. Toto konstatování je alespoň v herním světě bráno jako pozitivní. V roce 2014 se totiž hráči počítačových her mohou opět těšit na přísun mnoha špičkových titulů, s nimiž je následně čeká nejedna probdělá noc. Co nás tedy v nejbližších měsících čeká a nemine?

Počítačové hry v roce 2014

PC hry jsou i přes konkurenci mnoha konzolí stále velmi populární, jak ostatně dokládá i prodejnost internetového obchodu Gameshop.cz. Také proto se v aktuálním roce dočkáme spousty zajímavých titulů. Zde jsou některé z nich:
Adventury na PC: milovníkům adventur snad nemusíme dlouze představovat jméno Ragnar Tørnquist. Vždyť tento Nor stojí za jednou z nejlepších her tohoto žánru, The Longest Journey. Ta se navíc dočkala pokračování s názvem Dreamfall, letos pak očekávejme další část, Dreamfall Chapters. Jistě jedna z událostí roku v oblasti adventur na PC!
Akční PC hry: jen málokterý žánr je tak oblíbený, proto v nejbližších měsících vyjde celá řada špičkových akčních PC her. V roce 2014 se tak chystá mnoho nových titulů, kupříkladu pokračování oblíbené série Far Cry s názvem The Wild Expedition. Jmenujme však ještě alespoň hry jako Titanfall, Evolve nebo Thief 4.
RPG hry na PC: v oblasti „RPGček“ se dočká dalšího dílu hned několik velice populárních sérií. Pokud tedy patříte k milovníkům tohoto žánru, jistě by Vám neměly uniknout tituly Diablo 3: Reaper of Souls, Might and Magic X: Legacy a Zaklínač 3: Divoký hon.
Strategie na PC: strategické hry patří již drahně let k nejvyhledávanějším. A na co že se jejich příznivci mohou těšit v aktuálním roce? Takové tituly Worlds of Magic, Kingdom Under Fire 2, Galactic Civilizations 3 jsou nepochybně zajímavou „ochutnávkou“.
Simulátory na PC: také nejrůznější simulátory mají mnoho příznivců. V nejbližší době by měl u nás vyjít titul Police Simulator 2013, ale jistě se dočkají i fanoušci populárních simulátorů vojenských letadel, neboť i na ně vývojáři pamatují.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: Placená inzerce

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE