MENU - zobrazit / skrýt

Snímky herců a hereček, které v roce 2013 vydělaly slušné peníze


Nepůjde o platy herců a tudíž poměru kdo vlastně vydělává nejvíce, nýbrž o herce, kteří díky svým dovednostem či slávě filmům vydělali slušné peníze. O koho se tedy jedná?

1. Dwayne Johnson ($ 1,3 mld.)

Hercem, který přitahuje diváky do kin nejvíce, je Dwayne Johnson. Z herce, kterého můžeme znát především z béčkových filmů, se stává herec na úrovni, který si vybírá. Například v roce 2013 se neobjevil v jediném filmu, který by byl velice kriticky hodnocený a dal by se nazvat propadákem. Znát ho můžeme z Rychle a zběsile, G. I. Joe nebo Pain & Gain.

 

 

2. Robert Downey Jr. ($ 1,2 mld.)

Těsně za prvním místem se nachází Iron Man Robert Downey Jr. Podařilo se mu ve studiu Walta Diesnyho vydělat 1,2 miliardy dolarů - můžeme tedy očekávat, že Avengers jen tak neskončí.

 

 

3. Steve Carell ($ 964 mil.)

Americký komik, herec a dabér Steve Carell se proslavil předemvším propůjčením svého hlasu ve filmu Já, padouch 2.

 

 

4. Vin Diesel ($ 887 mil.)

Známý svalovec má sice nejlepší filmová léta za sebou, ale to mu v ničem nebrání, protože diváky do kina stále láká. V minulém roce to byl film Rychle a zběsile 6 a pokračování Riddicka.

 

 

5. Sandra Bullock ($ 862 mil.)

Téměř padesátiletá kráska teď zazářila ve dvou nových áčkových filmech - v Gravitaci a a Drsňačkách. Čísla nejsou ještě kompletně sečtena, je tedy možné, že její výdělek ještě povyroste.

 

 

6. Paul Walker ($ 789 mil.)

Přestože oblíbený herec v zimě tragicky zahynul při dopravní nehodě, jeho výdělek z filmu Rychle a zběsile 6 je velmi vysoký.

 

 

7. Billy Crystal

Slavný americký komik se do tohoto žebříčku dostal především díky tomu, že daboval jednu z postav v Univerzitě pro příšerky.

 

 

Zdroj foto: facebook

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: celebrity

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE