Slavná Metallica - koncert v Praze


Metallica se po čtyřech letech vrací do Prahy! Fanoušci této legendární metalové formace se opět dočkají. Metallica se vydala na koncertní turné k podpoře své nové desky. Mezi jejími zastávkami samozřejmě nebude chybět ani Česká republika.

Metallica se během své více než pětadvacetileté existence stala pojmem, který vybočuje ze škatulek označených přívlastkem metal. Jednoduše nejlepší heavymetalová kapela ovlivnila nespočet dalších hudebníků po celém světě. Metallica svým vzhledem a vyjadřováním vypadala, jakoby pocházela z ulice, což nebylo pro rockové hvězdy osmdesátých let právě typické, a rozšířila tak možnosti žánru metal. Svými složitě strukturovanými skladbami se zapsala do povědomí téměř každému.

Pokud do počtu jejich řadových alb počítáme i novinkové album, zastavíme se na čísle 14. Prodané nosiče bychom sčítali mnohem déle, protože se jejich počet blíží neuvěřitelnému číslu jednoho sta milionů kusů. Metallica během své existence obdržela sedmkrát cenu Grammy a bezpočet dalších ocenění, zároveň se stala sedmým nejprodávanějším umělcem v USA.

Její současné složení kapely tvoří: James Hetfield, Lars Ulrich, Kirk Hammett a Robert Trujillo.

Metallica - důležité informace o koncertu

Kdy: 3. června 2008

V kolik: 19:00

Kde: Multifunkční areál Eden - stadion Slavia

Vstupenky: již v prodeji

Cena vstupenek: 990,- až 1790,- Kč

Vstupenky se prodávají v předprodejních sítích TicketPro a Ticketportal. 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Video Metallica Nothing else matters


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |