Silikonová klávesnice - Gadgets


Pohybovat se s pitím v okolí klávesnice může být občas docela riskantní počin. Chvíle nepozornosti a malér je na světě, v případě notebooků to může dokonce být legrace za několik tisíc. Pokud pracujete s počítačem v neuklizeném prostředí, což je téměř každý pánský pokoj, pravděpodobně víte o čem mluvím.

Docela zajímavým řešením je tato vysoce odolná silikonová klávesnice. Nejenže je snadno srolovatelná a tak se snadno přenáší, ale je i 100% vodotěsná. To ocení hlavně ti, kteří před počítačovou obrazovkou pravidelně konzumují nějaké ty dobroty. Navíc je díky speciálnímu silikonovému materiálu "téměř nezničitelná" a tak si na ní můžete o pauze zatancovat třeba čardáš a pak jí vymáchat ve vodě a stejně bude stále fungovat.  

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!


Vožit nový komentářVožit nový komentářKomentáře ke článku

Autor: Dundee | Datum: 17.10.2008 00:50
pekne
Husty.. Zrovna pred tydnem sem do notebooku vylil kafe :-) Asi tu klavesnici zkusim
Autor: Ruda | Datum: 03.02.2009 14:12
Silikonová klávesnice
No, mě se zas do notebooku vylil olej... takže silikonová klávesnice forever. Hlavně do garáže, doporučuju tu z www.wigishop.cz - je nejlevnější a slouží mi moc dobře:-))
Autor: Míša | Datum: 20.07.2009 19:48
śpatné psaní
Hrozně blbě se na tom píše, o nějakém komfortu psaní se nedá ani mluvit. Koupila jsem si jí dneska a mám z ní ruce úplně odvařený. Klávesy se bortí a odezva (zvuk, hmat) nulová, takže rychlost psaní není nijak závratnáj.
Autor: LukmaN | Datum: 22.12.2009 11:53
 
Přesně tak, myslim, že není vhodná pro ty, co už na klávesnici psát umí.

Přidejte vlastní komentář, či reakci

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2020 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace