Samsung F480


Proč hledat kompromisy mezi skvělým designem a špičkovými technologiemi, když řešení je na dosahu ruky. Společnost Samsung, přichází se stylovým mobilním telefonem F480, který je odpovědí na velký zájem o telefon iPhone. Bude mu silnou konkurencí? 

Samsung F480 - rozměry a design

Na výšku má pouhých 11,5 cm, je vybaven 7,1 cm velkým plně dotykovým displejem, který vám umožní přístup do světa zábavy, komunikace a informací. Díky ultratenkým rozměrům kreditní karty a vybroušenému povrchu navíc působí Samsung F480 opravdu stylově a elegantně a ideálně padne do dlaně. Povrch z leštěného kovu mu dodává sofistikovaný vzhled, který ještě prohlubuje kvalitní kožené pouzdro, které nejenom zdobí, ale také výborně ochrání dotykový displej. Inteligentní dotykové ovládání spojené s propracovaným designem zaujme především zákazníky, kteří hledají nejmodernější technologie a rádi vyjadřují svou individualitu.

Uživatelské rozhraní

Samsung F480 kombinuje nové a unikátní rozhraní, které obsahuje speciálně vyvinuté miniaplikace/widgety umožňující upravit si na míru způsob, jakým svůj telefon používáte.

Rychlé a jednoduché "drag and drop", táhni a pusť, přináší uživatelům okamžitý přístup k jejich nejoblíbenějším funkcím kdykoliv. Unikátní nabídka miniaplikací zobrazuje hodiny, rádio, hudební přehrávač a další podle osobního nastavení, včetně fotografií a narozenin. Kteroukoliv z nich je možné přetáhnout na úvodní obrazovku přesně podle požadavků majitele. Dotyková technologie Samsungu také dává uživatelům zřetelnou a příjemnou reakci při vybrání libovolné položky.

Konektivita a multimediální zábava

I přes to, že na výšku má pouhých 11,5 mm, vešly se do F480 všechny multimediální funkce, které je dnes běžné od mobilního telefonu značky Samsung očekávat. To zahrnuje 240 MB vnitřní paměti na ukládání hudby, paměťovou kartu až do kapacity 8 GB, integrované FM rádio a 5megapixelový fotoaparát s automatickým ostřením a CMOS senzorem.

Zabudovaný digitální fotoaparát překvapí špičkovými funkcemi a parametry, které jsou běžné spíše v kvalitních digitálních fotoaparátech než v mobilních telefonech. Patří sem například technologie rozpoznávání obličejů a špičkový stabilizér obrazu. Funkce smile shot se prostřednictvím Samsung F480 objevuje poprvé v mobilním telefonu. Díky ní fotoaparát dokáže rozeznat úsměv a automaticky pořídit fotku, takže máte jistotu, že vaše nejšťastnější okamžiky budou zachyceny.  

Díky tomu, že F480 je vybaven vysokorychlostním připojením k internetu (HSDPA) a USB 2.0, je možné data přenášet a stahovat vysokou rychlostí v krátkém čase. Ať už jde o hudbu či video, můžete si užívat všech výhod rychlého připojení kdekoliv a kdykoliv. Jedinou nevýhodou telefonu je absence integrovaného modulu GPS.

Specifikace

Sítě: GPRS / EDGE / 3G / HSDPA 7.2 mbps

Pásma: GSM (900 / 1800 / 1900), WCDMA (2100)

Displej:2.8" TFT LCD (262K barev, 240x320)

Fotoaparát: 5 megapixelů, Auto Focus, Power LED, Stabilizér obrazu, rozpoznávání tváře, Smile Shot, Panorama, Quick View

Hudba:

Hudební přehrávač

MP3, AAC+, AAC+(e), WMA, AMR, WAV, Real atd.

OMA DRM v2.0

Background Music Play

Music Recognition

Podcasting

FM Radio (EDS)

Vlastnosti:

Video - záznam a editace (MPEG4, QVGA@15fps)

Video - přehrávač (MPEG4, H.263, H.264, WMV, Real)

Video telefon

Mobile Blogging

Google mapy/ email/ vyhledávání

RSS Reader

Mobile Printing (BPP, OPP, PictBridge)

Smile Shot

Konektivita: Bluetooth v2.0, USB v2.0 (High speed)

Baterie: Li-ion, 1000 mAh

Doba hovoru: 3 h

Pohotovostní doba: 250 h

Paměť: 232MB vnitřní + microSD (až 8GB)

Rozměry: 98.4 X 55 X 11.5 mm

Váha: 100.6g (s kovovým pouzdrem) 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |