Proč vám vaše spolupracovnice připadají atraktivní


Připadají vám vaše spolupracovnice atraktivní a vaši kamarádi jen nevěřícně kroutí hlavou a ptají se, co se stalo s vaším vkusem na ženy? Nová studie odhalila, že čím více potkáváte dané lidi, tím více vám připadají žádoucí. 

Překvapivý výsledek výzkumu

Vědci z Hamiltonské university v New Yorku testovali reakce lidí na obličeje, které viděli vícekrát. Z výsledku vyplývá, že čím více je vám povědomá daná tvář, tím atraktivněji na vás působí.

Skupině 22 svobodných lidí byly ukazovány fotografie 112 obličejů, které měli ohodnotit na stupnici od jedné do devíti bodů co se týče jejich atraktivnity. Tváře lidí, které jim byly ukázány na začátku, získávaly více bodů, čím častěji jim byly předkládány. 

Láska na čtvrtý pohled

Spíše než o lásce na první pohled bychom tady mohli mluvit o lásce na čtvrtý pohled, kdy většině lidem připadal jejich protějšek daleko více atraktivní. To také podporuje studii zveřejněnou v Psychoogical Science, která tvrdí, že někteří jedinci randí s výrazně atraktivnějšími lidmi než jsou oni sami, protože se zkrátka znají delší dobu a připadají si tak více přitažlivější. “Lidé jsou často přitahováni k těm jedincům, které neustále potkávají, i když jim na první pohled nepřipadali tak atraktivní,” říká psycholog Ravi Thiruchselvam pro Daily Mail.

Takže, pánové, pokud vás nějaká holka odmítla s tím, že zkrátka nejste její typ, snažte se zůstat v její blízkosti i nadále. Existuje dost vysoká pravděpodobnost, že jí budete připadat atraktivnější po nějaké době. Opakování je klíčem k úspěchu. A to nejen ve vztazích.

zdroj foto: pixabay.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |