Proč spát nazí


Několik vědeckých expertů potvrdilo, že byste měli spát nazí. Nejen že necháte svou kůži dýchat, ale zvláště pro muže se doporučuje spát bez pyžama, aby si zachovali správnou teplotu spermií. Ano správně. Spát nazí zvýší vaše šance na početí, pánové. A nebude vám hrozit mužská neplodnost.

Spát nahý je zdravé

Většina můžu nespí nahá. Což by se mělo změnit. Podle článku v Daily Mail možná budete chtít, aby se nahota stala větší součástí vašeho života. Je to zdravější pro každého, zvláště pak pro muže.

Výhody pro obě pohlaví

Řada expertů uvedla, že spát nazí je zdravější pro obě pohlaví, zvláště kvůli baktériím. Během horkých letních nocí se potíte daleko více a toto prostředí je jako stvořené pro bakterie, což není ideální pro nikoho. Pro muže je tu však další nevýhoda – nošení spodního prádla do postele způsobuje příliš vysokou teplotu pro spermie, což může vést k problémům s početím. Spermie potřebují čerstvý vzduch stejně tak, jako jakákoliv jiná část vašeho těla.

 

Spěte nazí, budete mít více sexu

Bohužel spát nahý je považováno za zvláštní, nezáleží na tom, kde žijete. Jedna studie zjistila, že v Brazílii (jedna z nejliberálnějších zemí) pouze 18 % žen spí nahých – čím více na západ, tím se číslo snižuje. Spát nazí může také vylepšit váš sexuální život. Páry, které spí nahé, mají více sexu a celkově jsou ve vztahu více spokojené. 

 

zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |