Přenosný DVD přehrávač Orava PD-301


DVD přehrávač už nemusíte mít jen doma v obýváku. Orava přichází od května na trh s novinkou PD-301. Je to přenosný DVD přehrávač s označením SuperSlim. Tloušťka 2,5 centimetru ho zařazuje mezi supertenké DVD přehrávače.


 

Orava PD-301 přehrává formáty DVD+R/RW, DVD-R/RW, MP3, Video CD (včetně disků s PBC funkcemi umožňujícími interaktivní přehrávání), SVCD, HDCD, CD-R/RW, MPEG4/DivX a JPEG, při čemž filmy a obrázky si prohlížíte na TFT LCD displeji s rozlišením 480 řádků s poměrem stran 16 : 9 a úhlopříčkou 7" (17 cm). Zdrojovým médiem může být nejen CD, ale i USB a nebo SD/MS/MMC karta, protože ze strany má PD-301 vbudovaný vstup pro USB i paměťovou kartu.

Přístroj disponuje i AntiShock systémem proti otřesům, takže vám obraz při pohybu v jakémkoliv terénu nebude vypadávat a hudba přeskakovat. Přenosné kino z Oravy rovněž disponuje vestavěnými stereo reproduktory, výstupem pro sluchátka, AV vstupem/výstupem, je rovněž vybaveno dekodéry digitálního prostorového zvuku Dolby Digital a DTS, má možnost napojení na TV či další DVD a rodičovský zámek.  

Přehrávání zvětšeného obrazu, zpomalené přehrávání nebo zapamatování si místa, kde skončilo poslední přehrávání a opětovné přehrání právě od tohoto místa jsou malými vychytávkami na tomto přístroji. Při napojení na TV přehrává PD-301 disky v normě PAL i NTSC, podle toho, čím disponuje váš televizor a pokud je schopný tyto dva režimy video signálu konvertovat. V menu se budete jednoduše orientovat díky češtině, slovenštině či polštině, které doplňují klasickou kombinaci světových jazyků. Vestavěný akumulátor po jednom nabití vydrží přehrávat film 90 až 120 minut, což může být problém při sledování delších filmů. Součástí balení je i dálkové ovládání přístroje, přičemž vás toto DVD na cesty a vlastně kamkoliv vyjde na 3800 Kč. 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |